Medalowe rozpoczęcie sezonu na Ukrainie

0 24

W dniu 15 września 2019r. siedmioro zawodników Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate, pod opieką sensei Marka Sawczuka,  wzięło  odział w Open Kyokushin Tournament Roztochya CUP  w Zhovkva (Żółkiew) – UKRAINA.

Każdy ze startujących stanął na podium – dwukrotnie na najwyższy stopień wchodzili Wiktoria Bilska i Karol Pikuła. Brawa dla najmłodszej startującej, Julii Pikuły – dzielna sześciolatka, na ukraińskich matach, wywalczyła brąz w kategorii kumite. Drużynowo fighterzy Krośnieńskiego KKK zajęli III miejsce.

3. Krośnieński KKK

Ogromne gratulacje dla naszych medalistów i już od teraz trzymamy mocno kciuki  – 28 września kolejne emocje podczas XXI Mistrzostw Podkarpacia w Dukli, którego organizatorem jest Krośnieński Klub Kyokushin Karate, dojo Dukla.

W ostatni tydzień wakacji, Oliwia Krupa i Aleks Łączak, wzięli udział w obozie Entry Camp rozpoczynając przygotowania do World Elite Karate Championships, które odbędą się 22 listopada w Tokio – Japonia.