Карате | Новини – Sportsweek.org

Новини

Троє львів’ян стали чемпіонами Європи
Высокий Замок
Ярина Король, Олег Король та Андрій Коваль вибороли золото у командному змаганні з кіокушинкай карате#Львів_Європа #чемпіони

В Ямполі змагались юні каратисти з усієї області

Ямпільська інтернет-газета
Сьогодні вперше за кілька років Ямпіль знову приймав відкритий чемпіонат з карате-до «К-І». Як вже повідомляло наше видання, чемпіонат проводився на базі спортивного залу Ямпільської загальноосвітньої школи №2 і був відкритим для участі спортсменів з інших клубів області.

Львівські спортсмени стали чемпіонами Європи з кіокушинкай карате

Lviv Comments.ua
Вихованці львівської школи кіокушинкай карате здобули титул чемпіонів Європи. Троє спортсменів зі Львова завоювали золото у командному ката. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні молоді та спорту ЛОДА.

В Ужгороді відбувся Всеукраїнський відкритий чемпіонат Закарпатської області з Кіокушин БуДо карате (ФОТО)

Закарпатье онлайн
В Ужгороді відбувся Всеукраїнський відкритий чемпіонат Закарпатської області з Кіокушин БуДо карате (ФОТО). У неділю, 30 травня, у СК "Юність" відбувся 3-й Всеукраїнський відкритий чемпіонат Закарпатської області з Кіокушин БуДо карате.

Луцький клуб карате «Сейкен» вдало виступив на відкритому чемпіонаті області

Вісник (Луцк)
У Луцьку у спорткомплексі «Колос» 28–29 травня проходив відкритий чемпіонат Волинської області та міста Луцька з кіокушинкай карате. Позмагатися за першість з господарями приїхали команди з Рівного, Дрогобича, Ковеля, Турійська та Дубно.

Україна виборола перше в історії чоловічого карате золото чемпіонату Європи

Gordonua.com (ua)
Українець Станіслав Горуна – чемпіон Європи з карате у вазі до 75 кг у категорії куміте. У фінальній сутичці львів'янин із рахунком 3:1 переміг 11-разового чемпіона Європи Рафаеля Агаєва з Азербайджану...

Карате. Терлюга виграла «золото» в Португалії

Golos.com.ua
На етапі Karate1 Premier League в Лісабоні (Португалія) українка Анжеліка Терлюга (на знімку) завоювала золоту медаль у вазі до 55 кг.               По ходу турніру здолала словачку Зузану Шварцову (2:0), болгарку Івану Каменову (2:0) та італійку Сару Кардін (2:1).