Плавання | Новини – Sportsweek.org

Новини

15-річна львів'янка виборола два "золота" на дорослому чемпіонаті України з плавання
«032.ua»
15-річна плавчиня зі Львова виграла два "золота" на дорослому чемпіонаті України

15-річна плавчиня з Калуша стала чемпіонкою України серед дорослих

«Галицький Кореспондент» (Івано-Франківськ)

Вихованка Калуської ДЮСШ “Сокіл” Яна Долаврук стала абсолютною чемпіонкою України на ліцензованому чемпіонаті України, який триває в Харкові. Яні Долаврук, яка зараз виступає в складі Київської області, не було рівних на дистанції 400 метрів комплексним плаванням.

СК «Оазис»: здобутки на Кубках України 2021 з підводного спорту

ІнфоМалин
В період з 25 по 28 лютого 2021 року в басейні «Купава» м.Бровари Київської області відбулися змагання Кубків України з плавання в ластах та плавання в біластах, в яких взяла участь команда Житомирської області, в складі якої виступали 7 спортсменів Малинського Спортивного клубу «Оазис».

СК «Оазис»: підводний спорт – є новий «Майстер спорту України»

ІнфоМалин
З 25 по 28 лютого 2021 року в басейні «Купава» м. Бровари Київської області продять змагання Кубків України з плавання в ластах та плавання в біластах, в яких в складі команди Житомирської області виступають спортсмени Малинського Спортивного клубу «Оазис».

В Івано-Франківську кращі плавці України змагалися за "Кубок Прикарпаття" та титул чемпіона Івано-Франківська з плавання

«БРIЗ» (Украина)
Престижні змагання з плавання відбулися минулими вихідними у плавальному басейні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. 68 кращих плавців вікової з міст Києва, Львова,Тернополя, Чернівців, Житомира, Івано-Франківська, Снятина змагалися там за Кубок Прикарпаття у категорії Masters.

СК «Оазис»: перші медалі сезону 2021

ІнфоМалин
Команда Спортивного клубу «Оазис» м.Малин Житомирської області взяла участь у Відкритому Чемпіонаті Харківської області з плавання в ластах, що проходив в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету в період з 07 по 09 лютого 2021 року.

Відкритий чемпіонат КМФСТ “Україна” з плавання за програмою “Здорова нація”

Новости Украины

30 січня відбудетьсяпройшов Відкритий чемпіонат КМФСТ “Україна” з плавання за програмою “Здорова нація”  за підтримкою Департаменту молоді та спорту Київської міської адміністрації.