Сьогодні, 20 грудня, найталановитіших дитячих тренерів міста відзначили преміями за програмою «Дитячий тренер» на 2019 рік.

Сьогодні, 20 грудня, найталановитіших дитячих тренерів міста відзначили преміями за програмою «Дитячий тренер» на 2019 рік. Грошові винагороди отримали 100 осіб. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Дарія Білодід святкує 19-ліття: милі фото дворазової чемпіонки світу з дзюдо

24 Канал (Украина)
Дворазова чемпіонка світу з дзюдо Дарія Білодід 10 жовтня 2019 року святкує 19-ліття.

Дар'я Білодід народилася 10 жовтня 2000 року в Києві у спортивній родині дзюдоїстів Геннадія Білодіда та Світлани Кузнецової, які і стали її тренерами.

Універсіада. Четверте «золото» Україні принесла Єва Мелещук!

Golos.com.ua
Неаполь (Італія). ХХХ Всесвітня літня Універсіада. 13 липня. Художня гімнастика.Українська гімнастка Єва Мелещук (на знімку) завоювала свою другу медаль на Універсіаді – золототу! Після ''бронзи'' у вправі з обручем Мелещук піднялася на вершину п'єдесталу у вправі з булавами, набравши 21,050 бала.

Художня гімнастика. Українки здобули три «золота» на Гран-Прі в Ізраїлі

В ізраїльському місті Холон пройшов щорічний традиційний етап Гран-Прі з художньої гімнастики.Україну три гімнастки в індивідуальній першості: Влада Нікольченко, Вікторія Онопрієнко та Єва Мелещук, а також збірна в групових вправах...

Отримали офіційний прапор єврочемпіонату

Художня гімнастика. Президент Європейського гімнастичного союзу (УЄЖ) Фарід Гаібов передав офіційний прапор чемпіонату Європи Україні в особі Ірини Дерюгіної — президента Федерації гімнастики України та головного тренера національної збірної команди.

Художня гімнастика. Срібний заспів в Італії

Пезаро (Італія). Перший етап Кубка світу.  Збірна України в групових вправах у складі Тетяни Довженко, Анастасії Возняк, Діани Міжеріцкой, Марії Височанської і Валерії Юзьвяк стала срібним призером у вправі з трьома обручами і двома парами булав.

Художня гімнастика. Стали призерками через п’ять років

Софія (Болгарія). Чемпіонаті світу. Учасниці розіграли останні медалі в окремих видах у групових вправах.                      Збірній України (на знімку) вдалося вибороти бронзові нагороди в змаганнях із м'ячами і скакалками, де вони показали блискучий виступ.

Турнірна хроніка

Художня гімнастика. Мінськ (Білорусь). Кубок світу. Лідер збірної України Влада Никольченко виграла бронзову медаль у вправах з обручем. Вона отримала 19,100 бала.Другою в цій дисципліні стала Олександра Солдатова з РФ, ''золото'' завоювала білоруска Єкатеріна Галкіна (19,750).

Художня гімнастика. Українки завоювали два «золота» і «срібло» на міжнародному турнірі

У місті Пескара (Італія) національна збірна України з успіхом виступила на Міжнародному турнірі.У категорії сеньорок перемогу здобула лідер національної збірної 15-річна Влада Никольченко (72,000). Друге...

Українські гімнастки стали віце-чемпіонками Європи - УНН

Спорт – Новини Google

УНН

Українські гімнастки стали віце-чемпіонками Європи
УНН
КИЇВ. 4 червня. УНН. В іспанському місті Гвадалахара продовжилися змагання 34-го за ліком чемпіонату Європи з художньо гімнастики, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.