ONLINE: Česko - Kanada 0:1. Rychlá akce. Cozens trestal v přesilovce – Sportsweek.org
Zprávy

ONLINE: Česko - Kanada 0:1. Rychlá akce. Cozens trestal v přesilovce

0 34
Po dvoudenním volnu přichází vrchol skupinových bojů, národní tým se utká s Kanadou o první místo v pražské skupině A. Pokud zámořského soupeře porazí v základní hrací době, tabulku ovládne. Druhá třetina se nesla v podobně aktivní duchu jako úvodní dvacetiminutovka. Do slibných šancí se například dostali David Pastrňák ve spolupráci s kapitánem Romanem Červenkou. V závěru se dvakrát ozval svými příležitostmi Martin Nečas, který zkusil i překvapit gólmana Jordana Binningtona objetím branky. Skóre však zůstává stále beze změny. Sledujte ONLINE přenos utkání od 16:20 na webu iSport.cz, ještě o dvacet minut dřív startuje speciální studio s Radkem Dudou a Jakubem Vránou.