Спорт | Новини – Sportsweek.org

Новини

Ліга чемпіонів. "Шахтар" несподівано обіграв "Реал"
Gordonua.com (uk) sport
Донецький "Шахтар" після першого тайму вигравав із рахунком 3:0, але у другому таймі "Реал" зміг відіграти два м'ячі.

АПЛ. 6 тур. ”Тоттенхем” мінімально обіграв ”Бернлі”, ”Лестер” здолав на виїзді ”Арсенал”

Sportanalytic.com
Матчем в Бірмінгемі розпочався новий тур англійської Прем'єр-лізі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Місцева "Астон Вілла" розгромно поступилась гостям з "Лідса". Хет-трик на свій рахунок записав форвард "павичів" Патрік Бемфорд.

Ліга чемпіонів. Нічия ”Інтера” та ”Боруссії”, успіх ”Ліверпуля” і ”Ман Сіті”

На полях Європи тривають матчі 1 туру Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

У першому матчі середи австрійський "Зальцбург" спершу програвав "Локомотиву", потім обігрував його, але зрештою завершив унічию.

Нова реформа Ліги чемпіонів. Що це дасть Україні

Іноземна преса стверджує, що в УЄФА задумалися про зміну формату у розіграші Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Там розглядають два варіанти нового формату, але спільним для них є те, що зміни можуть запроваджуватися не раніше, аніж з сезону 2024/25.

Тренер "Ворскли" заразився COVID-19. Команда перемогла і лідирує в УПЛ разом із "Динамо"

Коронавірусну інфекцію в полтавській "Ворсклі" підтвердили у головного тренера Юрія Максимова і двох його помічників. На гру в межах Прем'єр-ліги проти донецького "Олімпіка" полтавська команда виходила із тренером воротарів.

”Ворскла” мінімально обіграла ”Олімпік”

Неділя в УПЛ стартувала з перемоги полтавської "Ворскли" над донецьким "Олімпіком". Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Три очки "біло-зеленим" приніс єдиний гол Владислава Кулача.

Чемпіонат України
6 тур

"Олімпік" - "Ворскла" - 0:1
Гол...

АПЛ. 5 тур. ”Ман Сіті” вдома здолав ”Арсенал”, ”Ліверпуль” розписав мир з ”Евертоном”

Двома бойовими нічиїми стартував черговий тур АПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

В ліверпульському дербі "Ліверпуль" і "Евертон" не виявили сильнішого, а от "Челсі" на останніх хвилинах втратив перемогу в матчі з "Саутгемптоном".

Ломаченко: Бій з Лопесом - не найважливіший в моїй кар'єрі

Володар титулів WBA, WBO і WBC в легкій вазі Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) поділився очікуваннями від поєдинку з чемпіоном IBF Теофімо Лопесом (15-0, 12 КО). Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

"Це не найголовніший бій у моїй кар'єрі...

Джіро д'Італія. 4 етап. Француз Демар тріумфував, українець - 101-й

На Апеннінах набирає обертів легендарна багатоденка. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

На 4-ому етапі найкращим був французький гонщик з команди "Groupama FDJ" Арно Демар.

У фінішному спринті він випередив Петера Сагана і Давида Баллеріні.

”Динамо” провалило два трансфери, Яремчука не відпускають в новий клуб

До вашої уваги найцікавіші трансферні новини останньої доби. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Півзахисник польського "Леха" Якуб Модер справді цікавив київське "Динамо".

Ведучий програми "ТаТоТаке" Михайло Співаковський стверджує...

Світоліна про вихід у чвертьфінал Roland Garros: Тільки через те що в мене зараз найвищий номер посіву, трофея мені не дадуть

У верхній частині сітки турніру Roland Garros у жіночому одиночному розряді залишилася лише одна сіяна тенісистка – Еліна Світоліна з України. Вона каже, що всі тенісистки, які дійшли до стадії 1/4 фіналу, заслужили грати на цьому етапі.