Plzeň schytala od Realu bůra. Ještě větší potupu schytal Šachtar – Sportsweek.org
Zprávy

Plzeň schytala od Realu bůra. Ještě větší potupu schytal Šachtar

0 17

V prvním zápase základní skupiny Ligy mistrů vyhrál Real doma pouze 2:1. Plzeň přitom měla šance i na to, aby si odvezla třeba i zlatý bod, tentokrát to však byla úplně jiná písnička.

Španělé nedali Viktorii ve Štruncových sadech žádnou šanci. Už během první půle se dvakrát trefil Benzema a po jedné brance měl Casemiro a Bale. Ve druhé části završil na konečných 5:0 Kroos.

Ještě horší večer měl Šachtar Doněck. Ten odjel z Manchesteru s debaklem 0:6. Za City zaznamenal hattrick Gabriel Jesus.

Cristiano Ronaldo se znovu v barvách Juventusu postavil svému bývalému týmu - Manchesteru United. Zatímco v prvním utkání Turín vyhrál 2:1, i když se hvězdný Portugalec netrefil, v odvetě se radovali Angličané. Ti v Itálii vyhráli 2:1 - tentokrát už Ronaldo skóroval, ale jeho jediný gól na body nestačil.

Utkání AS Řím a CSKA se hrál na stadionu v Lužnikách. Už ve 4. minutě se měnilo skóre, kdy domácí obranu překonal Konstantinos Manolas. Na začátku druhé části vyrovnal Sigurdsson, ale o devět minut později vrátil Římu vedení Pellegrini a AS nakonec vyhrálo 2:1.

Hrál se také zápas skupiny H, které vévodí Juventus Turín. Utkala se však Valencia s Young Boys. Tady to byla naopak záležitost domácích Španělů, kteří po dvou trefách Miny a jedné Solera vyhráli 3:1.