ZOH ONLINE: Ledecká obhájila zlato. Hokejistky padly po nájezdech – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

ZOH ONLINE: Ledecká obhájila zlato. Hokejistky padly po nájezdech

0 3

Česká republika slaví první olympijskou medaili z Pekingu! Snowboardistka Ester Ledecká ve finálové jízdě dokázala porazit Rakušanku Danielu Ulbingovou a vybojovala zlato. V akci byl také krasobruslař Michal Březina, který ale do volných jízd nepostoupil, lyžař Jan Zabystřan skončil v super-G na 25. místě. Hokejistky se od 9:40 utkají s Japonskem o první místo ve skupině B a tím o lepší pozici pro čtvrtfinále. V 9:30 jdou do akce biatlonisté, které čeká individuální závod na 20 km. V úterý se představí také běžci a běžkyně na lyžích. Rozdělovat se bude celkem deset sad medailí. Olympijské dění můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.