Біатлон | Новини – Sportsweek.org

Новини

На чеському етапі Кубка світу з біатлону Юлія Джима стала шостою у персьюті
День
Українка Юлія Джима посіла 6-е місце у гонці переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в Ново-Место (Чехія).

Волинянка здобула дві медалі на кубку світу з лижних гонок

Вісник (Луцк)
З 3 по 10 березня у Словенії у місті Кранська Гора/Планіца проходить кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців. Потужно на змаганнях стартувала українська команда. Титулована волинська спортсменка Юлія Батенкова-Бауман завоювала дві нагороди.

Українка виграла срібло в спринті на етапі кубка світу з біатлону

Lviv Comments.ua
Українська біатлоністка Юлія Джима здобула срібну медаль в спринті на етапі кубка світу, який проходить в Нове-Место (Чехія), пише УП. У ході гонки Юлія Джима провела дві стрільби без промахів, і поступилася лише 9,3 секунди по дистанції норвежці Тіріль Екхоф.

Українська біатлоністка здобула "срібло" у спринті Кубка світу

День

Українська біатлоністка Юлія Джима фінішувала другою у спринтерській гонці на 7,5 км восьмого етапу Кубка світу в Нове-Место (Чехія). Юлія мала 9,3 секунди відставання і не припустилася жодного промаху на вогневих рубежах.