Češi v akci, 28. 2. vytrvalostní závody juniorek a juniorů v Obertilliachu – Sportsweek.org
Biatlon
Přidat novinku
Zprávy

Češi v akci, 28. 2. vytrvalostní závody juniorek a juniorů v Obertilliachu

0 8

Druhým dnem pokračuje v rakouském Obertilliachu Mistrovství světa juniorů a dorostu pro rok 2021. Na start vytrvalostních závodů se tentokráte postaví 90 juniorek a 99 juniorů. Mezi nimi bude i osm českých závodníků.

Před rokem v Lenzerheide obsadila ve stejné disciplíně Tereza Voborníková 36. místo. Tereza Jandová byla sedmá mezi dorostenkami. Klára Polednová a Eliška Teplá ve Švýcarsku nestartovaly. V kategorii juniorů vybojoval Mikuláš Karlík 10. příčku, Vítězslav Hornig skončil 17., Tomáš Mikyska 53. a Jonáš Mareček zůstal mezi dorostenci těsně pod stupni vítězů, když doběhl čtvrtý.

Nástup rozhodčích

MSJ 2021, OBERTILLIACH

10:30 – VYTRVALOSTNÍ ZÁVOD JUNIOREK (12,5 KM)

⦁ Česká čísla: 8 Tereza Voborníková, 37 Eliška Teplá, 61 Tereza Jandová, 83 Klára Polednová
Startovní listina
Online výsledky

13:30 – VYTRVALOSTNÍ ZÁVOD JUNIORŮ (15 KM)

⦁ Česká čísla: 14 Mikuláš Karlík, 36 Jonáš Mareček, 57 Vítězslav Hornig, 88 Tomáš Mikyska

V pondělí 1. 3. jsou na MSJ&D na programu závody ve sprintu dorosteneckých kategorií.

Tomáš Hermann

Článek Češi v akci, 28. 2. vytrvalostní závody juniorek a juniorů v Obertilliachu se nejdříve objevil na Biatlon.