Новини

1 [08] 2019 года

Важкоатлетка з Тернопільщини Марія Хлян – віце-чемпіонка України

Nday.te.ua (Тернополь)
Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок впродовж шести днів тривав в місті Городок Хмельницької області. Віце-чемпіонкою змагань стала тернопільська важкоатлетка Марія Хлян. Наша землячка завоювала срібну нагороду у ваговій категорії до 71 кг, показавши результат у сумі двоборства 198 кг.

Тернопільщина багата спортивними талантами

Golos.com.ua
На знімку: Віктор Овчарук.Тернопілля виростило знаменитих спортсменів України. Серед них – чемпіонка Олімпійських ігор та чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна, чемпіонка ІІ юнацьких літніх Олімпійських ігор з важкої атлетики Софія Зенченко...

Важкоатлет із Вінниччини здобув «золото»

На знімку: Микола Мельничук жартома каже, що піднімає більше кілограмів, ніж йому років.А чоловікові уже – 71! У спортзал ходить Із 20-річним онуком.Шість тисяч спортсменів з понад 40 країн прибули до Турина на IV Європейські ігри.

Коломия має чемпіонку України та бронзового призера з важкої атлетики (відео)

Телеканал НТК (Украина)
Коломия має чемпіонку України та бронзового призера з важкої атлетики!

Перше та третє місця зі змагань привезли коломийські спортсмени Вероніка Івасюк та Богдан Томяк.

Важкоатлети тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Миколи Чабана, на базі фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив».

Український фільм потрапив до конкурсної програми європейського кінофестивалю

Gazeta.ua

Короткометражний фільм "Штангіст" режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука ввійшов до конкурсної програми 25-го міжнародного Сараєвського кінофестивалю. Пройде 16-23 серпня у столиці Боснії і Герцеговини Сараєво.

30-хвилинну стрічку "Штангіст" відібрали до секції короткого метру, де загалом представлено 13 картин із 10 країн Європи.

Дія відбувається в Чернівцях.

Білоцерківець виборов нагороду на чемпіонаті України з важкої атлетики (Фото)

Gazeta.ua

Єдину нагороду чемпіонату України з важкої атлетики приніс спортсмен з Білої Церкви.

Бронзу отримав Андрій Тищенко виступаючи у ваговій категорії 55 кг.

Чемпіонат України з важкої атлетики проходив на Хмельниччині з 15 по 19 липня.

Достойні місця посіли спортсмени Київщини.

6 місця посіли Іван Сліпченко та Олена Ютиш.

"Слічпченко зазіхнув на рекорд України.

Майк Тайсон готовий перемагати з Parimatch

24 Канал (Украина)
Майк Тайсон і міжнародний холдинг Parimatch оголосили про початок стратегічної співпраці.

Тайсон стане вже другим світовим бренд-амбасадором команди Parimatch і особою посиленої експансії на міжнародні ринки.

Тайсон – абсолютний чемпіон світу серед професіоналів, найпопулярніший боксер в історії, член Міжнародного залу боксерської слави і найбільш високооплачуваний важкоатлет в історії боксу.

У Коломиї сформували збірну Прикарпаття з важкої атлетики (відео)

У Коломиї сформували збірну Прикарпаття з важкої атлетики.

На відбіркові змагання приїхали спортсмени з чотирьох районів Івано-Франківської області. Загалом, це понад 50 учасників. З-поміж них...

Українець Сіренко яскраво нокаутував росіянина

Narodna-Pravda.ua

Владислав Сіренко виявився сильнішим за Дениса Бахтова. У неділю, 23 червня, чемпіон WBF International, непереможний український боксер-важкоатлет Владислав Сіренко (12-0, 11 КО) в черговий раз переміг на професійному рингу, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Український важкоатлет виграв турнір у Великій Британії

Gazeta.ua

Український важкоатлет Дмитро Чумак став переможцем турніру British International Open у Ковентрі, Велика Британія. Українець завоював золоту нагороду у ваговій категорії до 109 кг.

Чумак із сумою 380 кг показав кращий результат у багатоборстві - 170 кг у ривку і 210 кг у поштовху.

Український важкоатлет виграв турнір в Великобританії

Gazeta.ua

Український важкоатлет Дмитро Чумак став переможцем турніру "British International Опен" в Ковентрі, Великобританія. Українець завоював золоту нагороду у ваговій категорії до 109 кілограм.

Чумак з сумою 380 кг показав кращий результат в багатоборстві - 170 кг в ривку і 210 кг у поштовху.

Український важкоатлет Чумак виграв змагання в Британії й оформив путівку на Олімпіаду-2020

Телеканал «Новин 24» (Украина)
Український важкоатлет Дмитро Чумак виборов золоту нагороду на олімпійському кваліфікаційному турнірі у Ковентрі (Великобританія).

Чинний чемпіон Європи, який виступає у ваговій категорії до 109 кг...

Обласна школа вищої спортивної майстерності відзначила свій 30-літній ювілей

Упродовж трьох десятиліть школа забезпечує підготовку кращих спортсменів області, членів збірної команди  України та їх найближчого резерву до всеукраїнських та міжнародних змагань з 13 видів спорту: біатлону, сноубордингу, легкої атлетики, важкої атлетики, велосипедного спорту, веслування на байдарках і каное, вітрильного порту, греко-римської боротьби, боксу, гандболу, регбі.