Добавити новину

Новини

Міжнародна федерація важкої атлетики звинувачує в допінгу ще 7 російських спортсменів
Радiо Свобода
Міжнародна федерація важкої атлетики звинувачує в допінгу ще сімох російських спортсменів. Їм тимчасово заборонили брати участь у змаганнях.

Міжнародна федерація важкої атлетики звинувачує в допінгу ще сімох російських спортсменів. Їм тимчасово заборонили брати участь у змаганнях. Мова йде про Дмитра Лапікова, Чингіза Могушкова, Адама Малігова, Магомеда Абуєва, Максима Шейка, Надію Євстюхіну та Юлію Коновалову.

П’ятьох російських важкоатлетів відсторонять від міжнародних змагань через допінг

Крим.Реалії (ua)
Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF) відкриє п’ять справ про порушення антидопінгових правил проти російських спортсменів, а також тимчасово відсторонить їх від змагань. У число відсторонених важкоатлетів увійшли бронзовий призер Олімпіади 2012 року Руслан Албегов, призери чемпіонатів світу Давид Беджанян і Олег Чен, призер чемпіонату Європи 2019 року Єгор Клімонов, а також чемпіонка світу 2013 року Тіма Турієва.

Важкоатлетка з Тернопільщини Марія Хлян – віце-чемпіонка України

Nday.te.ua (Тернополь)
Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок впродовж шести днів тривав в місті Городок Хмельницької області. Віце-чемпіонкою змагань стала тернопільська важкоатлетка Марія Хлян. Наша землячка завоювала срібну нагороду у ваговій категорії до 71 кг, показавши результат у сумі двоборства 198 кг.

Тернопільщина багата спортивними талантами

Golos.com.ua
На знімку: Віктор Овчарук.Тернопілля виростило знаменитих спортсменів України. Серед них – чемпіонка Олімпійських ігор та чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна, чемпіонка ІІ юнацьких літніх Олімпійських ігор з важкої атлетики Софія Зенченко...

Важкоатлет із Вінниччини здобув «золото»

На знімку: Микола Мельничук жартома каже, що піднімає більше кілограмів, ніж йому років.А чоловікові уже – 71! У спортзал ходить Із 20-річним онуком.Шість тисяч спортсменів з понад 40 країн прибули до Турина на IV Європейські ігри.

Коломия має чемпіонку України та бронзового призера з важкої атлетики (відео)

Телеканал НТК (Украина)
Коломия має чемпіонку України та бронзового призера з важкої атлетики!

Перше та третє місця зі змагань привезли коломийські спортсмени Вероніка Івасюк та Богдан Томяк.

Важкоатлети тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Миколи Чабана, на базі фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив».

Український фільм потрапив до конкурсної програми європейського кінофестивалю

Gazeta.ua

Короткометражний фільм "Штангіст" режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука ввійшов до конкурсної програми 25-го міжнародного Сараєвського кінофестивалю. Пройде 16-23 серпня у столиці Боснії і Герцеговини Сараєво.

30-хвилинну стрічку "Штангіст" відібрали до секції короткого метру, де загалом представлено 13 картин із 10 країн Європи.

Дія відбувається в Чернівцях.

Білоцерківець виборов нагороду на чемпіонаті України з важкої атлетики (Фото)

Gazeta.ua

Єдину нагороду чемпіонату України з важкої атлетики приніс спортсмен з Білої Церкви.

Бронзу отримав Андрій Тищенко виступаючи у ваговій категорії 55 кг.

Чемпіонат України з важкої атлетики проходив на Хмельниччині з 15 по 19 липня.

Достойні місця посіли спортсмени Київщини.

6 місця посіли Іван Сліпченко та Олена Ютиш.

"Слічпченко зазіхнув на рекорд України.

Майк Тайсон готовий перемагати з Parimatch

24 Канал (Украина)
Майк Тайсон і міжнародний холдинг Parimatch оголосили про початок стратегічної співпраці.

Тайсон стане вже другим світовим бренд-амбасадором команди Parimatch і особою посиленої експансії на міжнародні ринки.

Тайсон – абсолютний чемпіон світу серед професіоналів, найпопулярніший боксер в історії, член Міжнародного залу боксерської слави і найбільш високооплачуваний важкоатлет в історії боксу.

У Коломиї сформували збірну Прикарпаття з важкої атлетики (відео)

У Коломиї сформували збірну Прикарпаття з важкої атлетики.

На відбіркові змагання приїхали спортсмени з чотирьох районів Івано-Франківської області. Загалом, це понад 50 учасників. З-поміж них...

Українець Сіренко яскраво нокаутував росіянина

Narodna-Pravda.ua

Владислав Сіренко виявився сильнішим за Дениса Бахтова. У неділю, 23 червня, чемпіон WBF International, непереможний український боксер-важкоатлет Владислав Сіренко (12-0, 11 КО) в черговий раз переміг на професійному рингу, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Український важкоатлет виграв турнір у Великій Британії

Gazeta.ua

Український важкоатлет Дмитро Чумак став переможцем турніру British International Open у Ковентрі, Велика Британія. Українець завоював золоту нагороду у ваговій категорії до 109 кг.

Чумак із сумою 380 кг показав кращий результат у багатоборстві - 170 кг у ривку і 210 кг у поштовху.

Український важкоатлет виграв турнір в Великобританії

Gazeta.ua

Український важкоатлет Дмитро Чумак став переможцем турніру "British International Опен" в Ковентрі, Великобританія. Українець завоював золоту нагороду у ваговій категорії до 109 кілограм.

Чумак з сумою 380 кг показав кращий результат в багатоборстві - 170 кг в ривку і 210 кг у поштовху.