Добавити новину

Новини

Чемпіона світу Віктора Голінея привітав його тренер Василь Грицко (відео)
Телеканал НТК (Украина)
Важкоатлет Віктор Голіней став чемпіоном світу з пауерліфтингу. Золоту медаль він здобув на змаганнях у Канаді. 19-річний чемпіон тренується у коломийському «Локомотиві» під керівництвом Василя Грицка.

Українець Чумак став бронзовим призером чемпіонату світу, штовхнувши штангу вагою 217 кг

24 Канал (Украина)
Українець Дмитро Чумак завоював бронзу чемпіонату світу з важкої атлетики, який проходить в Таїланді.

Український спортсмен показав третій результат у поштовху. Чумак подолав вагу 217 кг у ваговій категорії до 102 кг.

Чумак в ривку зафіксував над головою штангу вагою 176 кг, а в поштовху підняв 217 кг.

Школа Кім Чен Ина. Кореєць підняв штангу втроє важчу за власну вагу

Gazeta.ua

Олімпійський чемпіон Лондона вп'яте став найсильнішим на планеті.

На чемпіонаті світу з важкої атлетики Ом-Юн Чхоль із КНДР встановив новий світовий рекорд у категорії до 55 кг та зафіксував у поштовху штангу вагою 166 кг.

У місті рівненських атомників – Вараші – нагородили кращих тренерів і спортсменів

Golos.com.ua
На фото: тренери і вихованці КДЮСШ.За підготовку чемпіонів та призерів на змаганнях різних рівнів тренери-викладачі секції важкої атлетики та пауерліфтингу Мирослава Луканіна та Сергій Якубишин, секції боксу та кікбоксингу Олександр Кравченко, В’ячеслав Коротенко та Микола Савін отримали відзнаки  Вараської міської ради.

Важкоатлет Віктор Голіней став чемпіоном світу з пауерліфтингу.

Золоту медаль він здобув на змаганнях у Канаді.

19-річний чемпіон тренується у коломийському «Локомотиві» під керівництвом...

Чемпіона світу урочисто зустріли на рідній Коломийщині (відео)

Важкоатлет з Коломийщини Віктор Голіней став чемпіоном світу з пауерліфтингу.

19-річний майстер спорту з пауерліфтингу тренується у коломийському...

Ломаченко розповів коли планує закінчити кар'єру боксера

Чемпіон світу у легкій вазі за версіями WBC та WBA Василь Ломаченко роздумує про те, скільки йому ще вистачить сил боксувати. Тож після цього українець може повісити рукавички на цвях.

За словами Ломаченка, через рік-два він почне задумуватися над закінченням кар'єри.

Міжнародна федерація важкої атлетики звинувачує в допінгу ще 7 російських спортсменів

Радiо Свобода
Міжнародна федерація важкої атлетики звинувачує в допінгу ще сімох російських спортсменів. Їм тимчасово заборонили брати участь у змаганнях. Мова йде про Дмитра Лапікова, Чингіза Могушкова, Адама Малігова, Магомеда Абуєва, Максима Шейка, Надію Євстюхіну та Юлію Коновалову.

П’ятьох російських важкоатлетів відсторонять від міжнародних змагань через допінг

Крим.Реалії (ua)
Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF) відкриє п’ять справ про порушення антидопінгових правил проти російських спортсменів, а також тимчасово відсторонить їх від змагань. У число відсторонених важкоатлетів увійшли бронзовий призер Олімпіади 2012 року Руслан Албегов, призери чемпіонатів світу Давид Беджанян і Олег Чен, призер чемпіонату Європи 2019 року Єгор Клімонов, а також чемпіонка світу 2013 року Тіма Турієва.

Важкоатлетка з Тернопільщини Марія Хлян – віце-чемпіонка України

Nday.te.ua (Тернополь)
Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок впродовж шести днів тривав в місті Городок Хмельницької області. Віце-чемпіонкою змагань стала тернопільська важкоатлетка Марія Хлян. Наша землячка завоювала срібну нагороду у ваговій категорії до 71 кг, показавши результат у сумі двоборства 198 кг.

Тернопільщина багата спортивними талантами

На знімку: Віктор Овчарук.Тернопілля виростило знаменитих спортсменів України. Серед них – чемпіонка Олімпійських ігор та чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна, чемпіонка ІІ юнацьких літніх Олімпійських ігор з важкої атлетики Софія Зенченко...