Добавити новину

Новини

Українці здобули дві "бронзи" на Чемпіонаті світу з п'ятиборства
День
В останній день змагань чемпіонату світу в Мехіко з сучасного п'ятиборства скарбничка збірної України поповнилася медаллю.

Луганщина: Відзначили видатних спортсменів і тренерів

Golos.com.ua
Так, регіональними нагородами було відзначено спортивні досягнення й здобутки голови ГО "Луганська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" Анатолія Бєліка...

Львів: Тренерка з сучасного п'ятиборства трагічно загинула в ДТП

Олімпійська родина Львівщини щиро співчуває рідним і близьким Лідії Михайлівни. Про це повідомили у відділенні НОК (Національного Олімпійського Комітету) України у Львівській області.Дорожньо-транспортна пригода сталася 5 серпня на вул.

Дворазовий призер Олімпійських ігор Роберт Бек помер від коронавірусу

24 Канал (Украина)
Дворазовий призер Олімпійських ігор з сучасного п'ятиборства американець Роберт Бек помер через коронавірусу.

Колишньому спортсменові було 83 роки. У лютому він був доставлений в лікарню після травми голови.

Коронавірус і спорт: які події перенесли та скасували

Коронавірус добрався до Європи, де перші випадки зараження зафіксовано у понад 20 країнах. Загалом у світі коронавірус зафіксували у понад 60 країнах. Через коронавірус Covid-19 переносяться та скасовуються ряд спортивних заходів.

День

В останній день змагань чемпіонату світу в Мехіко з сучасного п'ятиборства скарбничка збірної України поповнилася медаллю. Про це йдеться у повідомленні Федерації сучасного п'ятиборства України.

Українець Тимощенко виборов бронзу чемпіонату світу з сучасного п'ятиборства

Телеканал «Новин 24» (Украина)
Український спортсмен Павло Тимощенко став бронзовим призером Чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства. Змагання відбулись у Мехіко.

Попереду Тимощенка виявилися британець Джеймс Кук (1435 очка) і Валентин Прад, який фінішував з ідентичним показником в 1435 очка.

Українець здобув медаль на чемпіонаті світу із сучасного п'ятиборства - Радіо Свобода

Спорт – Новини Google

Радіо Свобода

Українець здобув медаль на чемпіонаті світу із сучасного п'ятиборства
Українець Павло Тимощенко став бронзовим призером чемпіонату світу із сучасного п'ятиборства...

Радiо Свобода
Українець Павло Тимощенко став бронзовим призером чемпіонату світу із сучасного п’ятиборства, який відбувається в столиці Мексики Мехіко, повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Українські спортсмени здобули 10 медалей на чемпіонаті Європи з п'ятиборства

24UA
В Німеччині 28-29 липня 2018 року відбувся чемпіонаті Європи з сучасного п'ятиборства (біатл і триатл), в якому взяли участь 723 спортсмени з 17 країн Європи.

За підсумками чемпіонату Європи українські спортсмени завоювали 10 медалей...