Гандбол | Новини – Sportsweek.org

Новини

Львівська команда розминається перед змаганнями за єврокубок
Щоденний Львiв
Семиразовий чемпіон України, гандбольний клуб «Галичанка» Львів впевнено стартував у новому сезоні чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги.

Львівські гандболістки добре стартували на кваліфікаційному турнірі до Євро-2022

Інформагентство МЕДІАСТАР
Львівські гандболістки добре стартували на кваліфікаційному турнірі до Євро-2022 Жіноча збірна України з гандболу створила справжню сенсацію на старті кваліфікаційного турніру до Євро-2022. З 16-ти гравчинь збірної 13 - вихованки львівської «Галичанки».

Картодром “Лтава” і Зіньківську спеціалізовану ДЮСШ з гандболу планують передати на баланс області

ИА "Новини Полтавщини"
Картодром “Лтава” і Зіньківську спеціалізовану ДЮСШ з гандболу планують передати на баланс області Питання передачі кількох об’єктів у Полтаві у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області розглянули на засіданні комісії обласної ради з питань молодіжної політики...

Збірна України з гандболу сенсаційно перемогла Хорватію у відборі Євро-2022

Espreso TV
Про це повідомляє Еспресо.TV. Українки у першому таймі програвали - 3:7, 11:15. Після перерви жінки зуміли переломити хід гри та здобути вольову перемогу з рахунком 23:22. Україна і Хорватія виступають у кваліфікаційній групі 4 відбору Євро-2022 з гандболу.

«Динамо-Академія» дізналася суперників по чемпіонату України з гандболу

«Динамо-Академія» дізналася суперників по чемпіонату України з гандболу Полтавська гандбольна команда «Динамо-Академія» стартує у Вищій лізі Чемпіонату України з гандболу 2021/2022. Як повідомляє «Полтавщина-спорт», турнір розпочнеться вже 8-9 жовтня.

Український "Мотор" програв "Барселоні" в гандбольній Лізі чемпіонів

Espreso TV
Про це повідомляє Еспресо.TV. Гандбольний поєдинок в Іспанії закінчився з рахунком 36:25 на користь "Барселони". "Мотор" поступився в обидвох половинах зустрічі - 16:13 у першому таймі та 20:12 у другому.

Гандбол: український «Мотор» у яскравому матчі переміг «Порту»

Гандбол: український «Мотор» у яскравому матчі переміг «Порту» За дві хвилини до фінального свистка рахунок був нічийний. Як розповіли у Федерації гандболу України, «Мотор» стартував у Лізі чемпіонів з домашньої перемоги над португальським «Порту».

Український "Мотор" обіграв "Порту" в гандбольній Лізі чемпіонів

Espreso TV
Про це повідомляє Еспресо.TV. Гандбольний поєдинок у Запоріжжі закінчився з рахунком 30:27. Першу половину матчу "Мотор" виграв з рахунком 15:10, а у другій поступився "Порту" - 15:17.  У групі B окрім "Мотора" та "Порту" змагаються ще 6 клубів.

Визначився володар Суперкубку України з гандболу

Визначився володар Суперкубку України з гандболу Львівська «Галичанка» завоювала Суперкубок України-2021. Як розповіли у Федерації гандболу України, у матчі за титул команда Віталія Андронова перемогла херсонську «Дніпрянку» 31:20.

Перед змаганнями їли у “Макдональдсі”: тренера юніорської збірної України з гандболу звільнили через скандал з їжею

Виконуючий обов`язки президента Федерації гандболу України Євген Петрушевський прокоментував ситуацію із відстороненням Ростислава Ланевича від роботи  на посаді тренера юніорської збірної України (U-19).

Новостворений спортивний ліцей у Хмельницькому оголосив набір учнів 7-11 класів