Piłka ręczna

Piłka ręczna. Polska przegrała z Norwegią na inaugurację mistrzostw Europy. Niemoc w ataku w drugiej połowie. Pewny triumf rywala

0 85

Po 1. połowie drugiego meczu w grupie D mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych, Polska przegrywa w berlińskiej hali "Mercedens-Benz Arena" z Norwegią 10:15. Podopieczni debiutującego na turnieju w roli szkoleniowca naszej reprezentacji Marcina Lijewskiego grają z faworytami "naszej grupy" i jednymi z faworytów do medali. Ostatni mecz między tymi zespołami odbył się na ME w 2022 roku. W fazie zasadniczej górą byli Skandynawowie. W pierwszy meczu grupy D ME, Słowenia pokonała Wyspy Owcze 32:29 (13:13). Zapraszamy na naszą relację LIVE.