Piłka ręczna

Zagraliśmy w Pucharze Polski

0 32

Nie zagramy w dalszej części Pucharu Polski – w środę przegraliśmy wyjazdowe spotkanie z SPR Stal Mielec.
Takiego rozstrzygnięcia nie zapowiadało nic, przynajmniej w pierwszej części meczu. Do ok.16. minuty spotkanie było wyrównane i właściwie bramkarze obu zespołów wyciągali piłki z siatki na zmianę. Przy stanie 9:7 dla gospodarzy na boisku dominował już Chrobry, który do gwizdka trafił aż 9 razy – a pozwolił rzucić sobie jedynie 2. bramki. Pięciobramkowa przewaga głogowian dawała realne nadzieje na łatwe i pewne zwycięstwo. NIc bardziej mylnego bo po przerwie role się odwróciły i to Stal pewnie trafiała, przy mizernej skuteczności Chrobrego. Jeszcze w 53. po celnym trafieniu Sadowskiego był remis i nadzieję na końcówkę podobną, jak w pierwszej części meczu. Gospodarze na to nie pozwolili, pewnie zakończyli spotkanie na swoją korzyść.
SPR Stal Mielec – KS SPR Chrobry Głogów 31:28 (11:16)
Stal: Krępa 5, Janyst 2, Kornecki 4, Valyntsau 3, Wojdak 6, Ivanovic 7, Krupa 4
Chrobry: Stachera, Zapora – Grabowski 1, Zdobylak 5, Sadowski 4, Klinger, Babicz 2, Przysiek 1, Tylutki, Orpik 4, Jamioł 2, Krzysztofik 1, Bekisz 4, Makowiejew 4