Piłka ręczna

Juniorzy młodsi poprawili się po przerwie

0 7

Juniorzy młodsi KS SPR Chrobrego Głogów przegrali z Siódemką Legnicą. Niestety przewagę rywali było widać od samego początku spotkania. Po pięciu minutach gry Siódemka prowadziła 0:4. Głogowianie mieli problemy ze zdobywaniem bramek. A przewaga przyjezdnych rosła, by w 27. minucie wynosić już 9:20. Na przerwę nasi schodzili ze stratą 10:22.
ZDJĘCIA:TUTAJ.

Ale później nieco uspokoili grę. Na parkiecie mieli naprawdę dobre momenty. Mimo to przegrali wysoko 28:42. Podopieczni Krzysztofa Gdakowicza mają swoje problemy.

– Mamy problem ze zdobyciem pierwszej bramki. Na pewno mecz nie ułożył się po naszej myśli. Chcieliśmy zagrać lepiej. W drugiej połowie byliśmy bardziej skuteczni pod bramką przeciwnika. Ta druga połowa jest do zapomnienia i wyciągnięcia wniosków – podsumował trener Gdakowicz.

Chrobry: Sulimierski, Darowski 4, Lech 5, Danielak 2, Pierzchała, Kolasa 1, Błaszak 3, Szczeblewski 2, Krukowski, Nawrocki, Smuk, Szymankiewicz 6, Szlempo 2, Sapian, Reszczyński 1, Bandura 2.