0 4

Sandra SPA Pogoń Szczecin – KS SPR Chrobry Głogów 27:19 (12:10)
Pogoń: Rybski 8, Fedeńczak 4, Zaremba 3, Matuszak 3, Horiha 2, Bosy 2, Krysiak 2, Wrzesiński 1, Krupa 1, Biernacki 1
Chrobry: Stachera, Kapela – Wawrzyniak, Zdobylak 4, Podobas 3, Klinger 1, Babicz 2, Przysiek 2, Tylutki, Marszałek 2, Orpik 3, Jamioł, Makowiejew 2

Wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku w Hali Miejskiej w Szczecinie. To była wyrównana walka, zarówno w pierwszej, jak i drugiej części meczu. Z pewnością wynik mógłby być inny, gdybyśmy grali bardziej skutecznie. Tak! Szkoda tego meczu, bo zwycięstwo dałoby nam ważne punkty, wyższe miejsce i trochę spokoju na przerwę w ligowych rozgrywkach.
Od początku był to trudny mecz. Po słabych pierwszych minutach gry goniliśmy wynik, aby rzucić 4 razy z rzędu i doprowadzić do remisu – po 7. Zabrakło też więcej konsekwencji, aby pierwsza część meczu zakończyłą się dla nas korzystniejszym wynikiem.
Przez większą część drugiej połowy gospodarze prowadzili 1-2 trafieniami. Przez ostatnie 7 minut spotkania trafili 7 razy, przy naszej jednej bramce i mogli cieszyć się kompletem punktów.

Zobaczcie pomeczową wypowiedź Adama Babicza.