Piłka ręczna

Ostatnie sekundy meczu był decydujące

0 8

Niestety nie udało się – juniorzy KS SPR Chrobrego Głogów przegrali w środę (9.10.) przed własną publicznością z EUCO UKS Dziewiątką Legnica 29:30. Był to mecz pełen zwrotów akcji, bo jak inaczej to ująć w słowa, gdy Chrobry na kilka minut przed zakończeniem pojedynku miał stratę pięciu bramek do rywali, by w 58. minucie doprowadzić do remisu 29:29.
ZOBACZ ZDJĘCIA: TUTAJ

Ale zaczęło się spokojnie. Chrobry prowadził 5:2 i długo nie dawał sobie zagrozić. Nerwowo zaczęło robić się od 16. minuty meczu, kiedy głogowianie stracili serią cztery bramki. Na przerwę schodzili jeszcze prowadząc 16:15, ale tuż po niej do Dziewiątka odrobiła straty. I wydawało się, że ma zwycięstwo w kieszeni, bo w 53. minucie było 25:29. Chrobrego stać było jeszcze na zryw. Ostatnie akcje meczu decydowały o punktach – szczęście sprzyjało jednak przyjezdnym, którzy mogli świętować.