Piłka ręczna

Juniorzy poprawili skuteczność po przerwie i odjechali rywalowi

0 7

Skuteczność… Chrobry od początku środowego (25.09.) meczu przeciwko UKS GOKiS Kąty Wrocławskie miał problemy pod bramką gości. Pierwsza połowa była wyrównana. Choć to głogowianie mieli lekką przewagę jedno-dwu bramkową. Mogła być zdecydowanie wyższa, gdyby nie przestrzelone liczne okazje stu procentowe. Dopiero w końcówce tej części pojedynku głogowianie zdobyli bramki serią – trzy pod rząd i było 18:14.

Później ich gra wyglądała zdecydowanie lepiej. Spokojnie budowali wynik. Zaczęli przeważać na parkiecie. Od 40. do 43. minuty zdobyli cztery bramki z rzędu i prowadzili już 28:17. Takiej przewagi nie można było zaprzepaścić. Chrobry wygrał 43:29. – Choć pierwsza połowa na to nie wskazywała, to jesteśmy zadowoleni z meczu. Chłopaki walczyli, było to widać na boisku – chwalił Tomasz Zierałko, drugi trener naszych juniorów. Przed nimi wyjazdowy mecz z ŚKPR Świdnicą. To w najbliższą środę (2.10.).