NA ŻYWO: Lech – Stal

0 15

O godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu, początek meczu 28. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021, pomiędzy drużyną Lecha Poznań a zespołem Stali Mielec. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego meczowego raportu na żywo z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

null Raport NA ŻYWO (przed meczem)

Aby widzieć wprowadzane przez nas zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

null Lech w ostatnich 7 meczach wygrał 1 raz, Stal w ostatnich 2 spotkaniach zdobyła 4 punkty
null Lech nie przegrał ze Stalą od 3 spotkań
null Ostatnie 2 mecze ze Stalą w Poznaniu to 2 wygrane Lecha
null W tym sezonie 2 mecze Lecha z beniaminkami w Poznaniu – 2 wygrane 1:0 i 4:0

null 1 – 15 minuta

2 min. – Stal od początku gra wysokim pressingiem.
5 min. – Lech próbuje stosować atak pozycyjny. Na próbach się kończy.
9 min. – Nic się nie dzieje, masa niedokładnych podań, Maciej Skorża znów widzi, jak wiele pracy go czeka.
12 min. – Poznaniacy grają wolno i przewidywalny. Jak na sparingu.
15 min. – Żenujący pierwszy kwadrans. Zniechęcony Lech nie ma pomysłu na grę, Stal tylko się broni czekając na jakąś kontrę.

null 16 – 30 minuta

16 min. – Fatalne dośrodkowanie Skórasia. Na razie można się zastanawiać co Lech robił w tygodniu? nad czym pracował?
20 min. – Niecelny strzał Ramireza z rzutu wolnego. To dopiero pierwsze uderzenie w tym meczu.
24 min. – Obraz gry nie zmienia się.
25 min. – null Coś się w końcu wydarzyło. Kartka dla Milicia.
30 min. – Na szczęście jest już 30 minuta.

null 31 – 45 minuta

31 min. – Dwa zablokowane dośrodkowania Flisa z lewej strony. Goście czekają na tą jedną jedyną akcję lub kontrę.
35 min. – Kolejne już fatalne zagranie Milicia do przodu.
37 min. – Dwa wstrzelenia piłki w pole karne przez Puchacza i Ramireza. Tylko rzut rożny.
38 min. – Niecelny strzał Puchacza z powietrza z prawej nogi.
39 min. – Kolejna akcja lewą stroną, Kamiński podał do Johannssona, którego strzał został zablokowany.
41 min. – Lech zepsuł akcję 4 na 2. Skóraś źle podał, lechici jeszcze później odzyskali piłkę, płaskie uderzenie Ramireza wybronił Strączek.

null 46 – 60 minuta

null 61 – 75 minuta

null 76 – 90 minuta

null null 28. kolejka PKO Ekstraklasy 2020/2021, sobota, 1 maja, godz. 20:00