Havertz: Możemy być zadowoleni

0 3

Kai Havertz pokazał wczoraj mocny występ, który okrasił strzeleniem bramki. To dopiero drugi gol Niemca w Premier League.

Możemy być bardzo zadowoleni, to był nasz dobry występ. W pierwszych 20 minutach drugiej połowy byliśmy trochę niechlujni, ale po stracie bramki wróciliśmy do swojej formy - we wtorek mamy następny mecz, więc musimy pozostać skoncentrowani i grać tak jak dzisiaj.

Zawsze przed każdym meczem starasz się dobrze zacząć starcie - świetnie było po 10 minutach prowadzić już 2:0, zawsze gra się po czymś takim łatwiej. Po porażce 5: 2 z West Brom był to dla nas dobry mecz: mogliśmy strzelić więcej goli ale myślę, że możemy być zadowoleni. Sam drugiej połowie miałem jedną lub dwie dobre szanse na kolejne bramki, ale jestem szczęśliwy
- mówi Havertz.

Kiedy grasz na pozycji takiej jak ja, zawsze chcesz zdobywać gole. W ostatnich kilku miesiącach nie było to łatwe, nie miałam tylu sytuacji. Fałszywa dziewiątka to dla mnie dobra pozycja, mam swobodę poruszania się wszędzie tam, gdzie chcę.

Kiedy wygrywasz 4: 1, łatwo jest powiedzieć, że jesteśmy dobrą ofensywną drużyną, ale we wtorek musimy znowu to udowodnić. Podobnie ze mną - po takiej grze możesz mówić, że jesteś na topie, ale tak faktycznie musisz pokazywać to nie tylko w jednym spotkaniu.