Mount: Czujemy się coraz pewniej

0 3

Mason Mount twierdzi, że oblicze ofensywnej gry Chelsea będzie coraz lepsze. W ostatnich dwóch spotkaniach The Blues zdobyli aż 7 goli.

Wydaje się, że wszystko zaczyna się układać. Zawsze musi minąć trochę czasu, zanim wszyscy się zrozumiemy, ale w sobotę wydawało się, że każdy wie co ma robić na boisku i co robi jego kolega. To ekscytujące kiedy gramy w ten sposób, wygrywamy i strzelamy gole. Teraz musimy skupić się na tym, aby to utrzymać.

W składzie jest dużo konkurencji, ale wszyscy ciężko pracujemy i jesteśmy rodziną - wszystko, co chcemy zrobić, to wygrać jak najwięcej meczów i wskoczyć na sam szczyt tabeli. To jest nasz cel
- mówi Mason Mount.

W przerwie trener powiedział, że wynik 1:0 nie daje nam żadnej pewności. Burnley wywierało na nas presję od samego początku drugiej połowy - wiedzieliśmy, że to tak się stanie, wytrzymaliśmy a potem zdobyliśmy drugiego gola dzięki główce Zoumy. Potrzebujemy bramek strzelonych ze stałych fragmentów gry - w poprzednim sezonie właśnie tego nam brakowało, teraz jest inaczej, Musimy być w tym jeszcze lepsi.