Eden: Myślę, że to moje pożegnanie

0 3

W dzisiejszym finale Ligi Europy Eden Hazard strzelił dwie bramki walnie przyczyniając się do wygranej Chelsea. Po ostatnim gwizdku potwierdził, że mogło to być jego ostatnie spotkanie w barwach The Blues...

Myślę, że to moje pożegnanie, ale w futbolu nigdy nie możesz być czegoś pewien. Moim marzeniem była gra w Premier League i robiłem to przez 7 lat przeciwko największym klubom na świecie, więc może teraz nadszedł czas na nowe wyzwanie - powiedział Eden.

O wszystkim zadecydujemy w najbliższych dniach. Dziś moim celem było zdobycie trofeum i to jest to. Podjąłem już decyzję, powiedziałem o tym dwa tygodnie temu. Teraz wszystko zależy od klubu. Od obydwu klubów. Będziemy wiedzieli więcej za kilka dni - dodał Hazard.

Przy okazji pomocnik opowiedział, co usłyszeli piłkarze podczas przerwy od Maurizio Sarriego. Przypomnijmy, że do szatni zespoły schodziły ze stanem 0:0.

Sarri mówił, abyśmy grali dalej swoją piłkę. Wiemy, że jesteśmy dobrymi piłkarzami kiedy walczymy i gramy razem. Dzisiaj pokazaliśmy to kibicom, menadżerowi i personelowi. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy podnieść to trofeum.

W pierwszej połowie obydwie drużyny były zestresowane stawką finału, ale kiedy strzeliliśmy pierwszego gola rozpoczęła się wspaniała noc. Zagraliśmy dobrą drugą połowę spotkania, mieliśmy swoje szanse do samego końca meczu.