Piłka nożna

Sarri: To był mój futbol!

0 6

Po porażce z Bournemouth zwycięska Chelsea wróciła w dzisiejsze popołudnie meczem z Huddersfield. Maurizio Sarri był zachwycony występem swojego zespołu i reakcją zespołu na ostatni kiepski wynik.

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy ten mecz i graliśmy bardzo dobrze w pierwszych 25-30 minutach. Widziałem mój futbol, ​​bardzo szybko przenosiliśmy piłkę, dobrze poruszaliśmy się bez piłki i byliśmy bardzo niebezpieczni. Jestem bardzo szczęśliwy, graliśmy dobrze przez 90 minut i dobrze broniliśmy się przez 90 minut. Zagraliśmy dobrze, ale potrzebujemy teraz spójności - mówił po spotkaniu Maurizio Sarri.

Luty będzie dla nas bardzo trudnym miesiącem, ale także dla naszych przeciwników. W tej chwili musimy być zadowoleni z naszego sezonu, ponieważ w wciąż jesteśmy zaangażowani w cztery różne turnieje. Wiemy, że musimy walczyć, aby pozostać w pierwszej czwórce chcemy też wygrać jakiś puchar.

Nie będzie to łatwe: w Carabao musieliśmy zagrać z Liverpoolem i Tottenhamem, teraz czeka nas starcie z Manchesterem City, to trochę jak Liga Mistrzów ale tutaj w Anglii wszystko jest bardzo trudne.

Dzisiaj byliśmy bardzo zmotywowani, ale w ostatnim meczu przegraliśmy 0:4 więc musieliśmy zareagować. Teraz musimy zrozumieć, że poziom motywacji musi być taki sam w każdym meczu
- dodał szkoleniowiec.

Po dwie bramki strzelili dziś Eden Hazard i Gonzalo Higuain a Sarri zauważa, jak dobrze uzupełniają się ci piłkarze.

Świetnie wiem, że Higuain trafił do nas nie będąc na szczycie swojej kondycji fizycznej. Teraz się poprawia i jestem z niego zadowolony, ponieważ oprócz goli jest dla nas odpowiednim graczem do tego, aby grac blisko Edena. Gonzalo jest w stanie zdobyć wiele bramek, ale będzie też ważny do gry dla Edena