Berdych zvládl drama, v Montpellier je už v semifinále – Sportsweek.org
Zprávy

Berdych zvládl drama, v Montpellier je už v semifinále

0 11

V prvním setu si oba tenisté zdárně drželi své servisy a úvodní set tak dospěl až do tie breaku. V tom Berdych dovolil Srbovi pouhé tři míčky a ujal se vedení 1:0.

Klíčový moment zápasu mohl přijít v sedmé hře, kdy Berdych získal soupeřovo podání, dopodávat celý zápas ale nedokázal. Druhý set tak došel také do tie breaku a v tom byl úspěšnější Srb.

A Krajinovič byl hned v ráži. V závěrečné sadě hned Berdychovi sebral podání a vypadalo to, že pošle českou jedničku domů. Za stavu 5:3 měl dokonce při podání Tomáše Berdycha dva mečboly, ani jeden z nich ale nedokázal využít.

Berdycha to povzbudilo, dokázal ovládnout čtyři gemy v řadě a zápas dovedl do zdárného konce. V semifinále vyzve lepšího z dvojice Herbert- Šapovalov.