Теніс | Новини – Sportsweek.org

Новини

Теніс: Даяні Ястремській відмовилися зняти тимчасовий недопуск до змагань
Радiо Свобода
Українській тенісистці Даяні Ястремській відмовилися зняти тимчасовий недопуск до змагань, накладений на неї 7 січня на час...

Українській тенісистці Даяні Ястремській відмовилися зняти тимчасовий недопуск до змагань, накладений на неї 7 січня на час розслідування через виявлений у її аналізах заборонений допінг, повідомила 23 січня Міжнародна федерація тенісу.

Українка Ястремська програла апеляцію на усунення від тенісних турнірів через допінг

Gordonua.com (ua)
Друга ракетка України Даяна Ястремська, допінг-проба якої дала позитивний результат, може оскаржити усунення від змагань у Спортивному арбітражному суді в Лозанні. Незалежний суд її клопотання відхилив.

Щонайменше 72 тенісисти потрапили під жорсткий карантин напередодні AUS Open

Щонайменше 72 тенісисти потрпили під жорсткий карантин напередодні Відкритого чемпіонату Австралії (AUS Open) після того, як медики отримали п’ятий позитивний тест на COVID-19 з чартерних рейсів, якими гравці, тренери і представники ЗМІ летіли в Мельбурн.

Спортсменка з Рівненщини вдало стартувала у Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу

Rivnepost.rv.ua
Відома українська тенісистка Леся Цуренко з Володимирця, посіяна під 30 номером у кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії, який цьогоріч проходить у Дубаї, здобула перемогу у зустрічі відбіркового турніру.

Теніс: Костюк зупинилася за крок до фіналу турніру в Абу-Дабі

Українська тенісистка Марта Костюк поступилася у півфіналі турніру серії WTA500 в Абу-Дабі, ОАЕ. 18-річна Костюк програла більш досвідченій росіянці Вероніці Кудерметовій з рахунком 6:7, 4:6. Костюк...

Теніс: Марта Костюк вийшла до півфіналу престижного турніру в ОАЕ

Golos.com.ua
Марта Костюк (Україна, 99 WTA) – Сара Соррібес Тормо (Іспанія, WTA 66). 0:6, 6:1, 6:4.              18-річна киянка вийшла до півфіналу престижних змагань. Хоча поєдинок для неї легким не назвеш. Костюк (на знімку) всуху програла перший сет.

Теніс: Костюк вийшла до півфіналу турніру в Абу-Дабі

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до півфіналу турніру серії WTA500 в Абу-Дабі, ОАЕ. У чвертьфіналі Костюк переграла іспанку Сару Соррібес Тормо – 0:6, 6:1, 6:4. Одразу після цього поєдинку свій чвертьфінальний матч почне ще одна українка, Еліна Світоліна.

Світоліна здобула перемогу над першою ракеткою РФ Александровою та вийшла в 1/4 фіналу тенісного турніру в Абу-Дабі

«Интерфакс-Украина» (ua)
Українська тенісистка Еліна Світоліна в 1/8 фіналу турніру WTA 500 в Абу-Дабі (ОАЕ) обіграла росіянку Катерину Александрову, повідомляє Жіноча тенісна асоціація (WTA).