Kvitová na úvod turnaje v Pekingu zdolala Kristýnu Plíškovou. Hlaváčková s Babosovou mají třetí titul – Sportsweek.org
Zprávy

0

Tenistka Petra Kvitová porazila na turnaji v Pekingu v duelu českých levaček 6:3, 7:5 Kristýnu Plíškovou a postoupila do druhého kola. Dvojnásobná wimbledonská vítězka potvrdila, že se jí proti krajankám dlouhodobě daří: připsala si už 23. vítězství za sebou nad českou hráčkou. Ukrajinka Kateryna Bondarenková vyhrála turnaj v Taškentu, kde zdolala druhou nasazenou Timeu Babosovou z Maďarska 6:4, 6:4. Andrea Hlaváčková s Maďarkou Tímeou Babosovou získaly v Taškentu letošní třetí společný titul a přiblížily se účasti na tenisovém Turnaji mistryň. Nejvýše nasazený pár porazil v dnešním finále 7:5, 6:4 japonsko-gruzínskou dvojici Nao Hibinová, Oksana Kalašnikovová.