SESTŘIHY: Jágr má 100. gól, Vondrka hattrick. Köhler dal Liberci čtyři! – Sportsweek.org
Zprávy

SESTŘIHY: Jágr má 100. gól, Vondrka hattrick. Köhler dal Liberci čtyři!

0 10
V úterním 6. kole hokejové Tipsport extraligy bylo k vidění hned několik skvělých individuálních výkonů. Trápícímu se Zlínu zařídil první výhru (4:3p) útočník Bedřich Köhler svými čtyřmi góly proti Liberci. Jaromír Jágr v utkání proti Karlovým Varům dosáhl na metu 100 gólů v české nejvyšší soutěži a přidal i dvě asistence, Kladno ale padlo 4:7. Zkušený útočník Michal Vondrka zaznamenal za České Budějovice hattrick proti Plzni, pomohl však jenom k bodu, dva body brali Západočeši po výhře 4:3 v prodloužení. Pardubice zažily úžasnou druhou třetinu v Litvínově, kdy nasázely šest gólů a rozhodly tak o vítězství 7:4. Sparta ve šlágru kola porazila Mladou Boleslav rozdílem 3:1 a sesadila ji z prvního místa.