Mountfield vyhrál prestižní derby! Sparta doma padla, Třinec otočil duel v Plzni – Sportsweek.org
Zprávy

0 0

Hokejisté Hradce Králové zvítězili v taháku 32. kola Tipsport extraligy nad Pardubicemi 3:2 a ukončili vítěznou sérii rivala, která trvala osm utkání. Výhru domácím ve východočeském derby vystřelil v závěrečné třetině Jakub Orsava. Lídr z Třince otočil duel v Plzni, v němž prohrával 1:3, a díky výhře 4:3 v prodloužení upevnil v neúplné tabulce svoji pozici i kvůli zaváhání druhé Sparty (s Libercem 1:3) a třetí Mladé Boleslavi (se Zlínem 0:1). V dalších zápasech úvodního kola v novém kalendářním roce zvítězily České Budějovice nad Vítkovicemi 4:3 po samostatných nájezdech, Litvínov udolal Olomouc 2:1 v prodloužení a brněnská Kometa zdolala Karlovy Vary 3:0.