SESTŘIHY: Slavia i Plzeň dominovaly, Sparta otočila zápas po poločase – Sportsweek.org
Zprávy

SESTŘIHY: Slavia i Plzeň dominovaly, Sparta otočila zápas po poločase

0 14
Plzeň ve 26. kole přejela Mladou Boleslav 7:1, hattrick si připsal záložník Aleš Čermák. Dominovala i vedoucí Slavia, doma porazila Jablonec jasně 5:0. Sparta v Karviné po poločase prohrávala, během druhého dějství ale dokázala skóre otočit a nakonec vyhrála 4:1. Pavel Horváth si připsal první výhru na lavičce Příbrami, jeho tým zvítězil 2:1 po obratu v Olomouci. Liberec porazil Slovácko 3:1, hosté kvůli vyloučení Michala Kadlece dohrávali v deseti. Adam Jánoš dal nádhernou branku, ta ale na vítězství Baníku ve Zlíně nestačila, Džafičova trefa v závěru znamenala dělbu bodů. K té došlo i v Teplicích, odkud si remízu 2:2 odvezla Opava. Bohemians slaví třetí výhru v řadě, Dynamo přetlačili 3:2. Podívejte se na sestřihy ze všech zápasů.