Zápas st.dorost jaro 11/2024 dne 09.06.2024 – Sportsweek.org
Zprávy

Zápas st.dorost jaro 11/2024 dne 09.06.2024

0 19

NE – 09.06. – Zápas st.dorost jaro 11/2024 Sokol Kolovraty ČAFC hrajeme od 10.15h, sraz v 09.15h na hřišti Sokol Kolovraty, adresa: Do Hlinek 427,103 00 Kolovraty, MAPA . Nominace: všichni. Konečný výsledek je remíza 4:4 (4:0).Komentář trenéra: Zápas dvou rozdílných poločasů. Tragický výkon v první půlce vyústil ve vedení domácích 4:0. Po důrazném rozhovoru o přestávce se kluci vzpamatovali a začali makat. Hned na začátku jsme vstřelili branku na 1:4. Dál jsme se tlačili dopředu a chtěli vstřelit další branky. Několikrát nás podržel brankář, když chytil dvě obrovské šance. Gól na 3:4 jsme dali v 89 minutě a na 4:4 v první minutě nastavení. Jsem rád, že to kluci nezabalili a dokázali jsme aspoň vyrovnat. Poslední zápas jsme nechtěli prohrát.