Zápas st.dorost jaro 06/2024 dne 05.05.2024 – Sportsweek.org
Zprávy

Zápas st.dorost jaro 06/2024 dne 05.05.2024

0 4

NE – 05.05. – Zápas st.dorost jaro 06/2024 FC Přední Kopanina ČAFC hrajeme od 17.00h, sraz v 16.00h na hřišti FC Přední Kopanina, adresa: Ke Goniu, 164 00 Praha-Přední Kopanina, MAPA . Nominace: všichni. Konečný výsledek je výhra ČAFC 2:3 (1:0). Komentář trenéra: V oslabené sestavě jsme získali důležité tři body. Dnes to byl velký boj proti obětavému a důraznému soupeři. První poločas nám všechno dlouho trvalo a vytvořené příležitosti jsme nedokázali proměnit. Na začátku druhé půle přišel druhý gól domácích. Kluci to nezabalili a za dvacet minut zápas otočili. Rozhodující gól dal Lejsky v poslední minutě. Velký dík Jirkovi Machurkovi, že mohl nastoupit Lejsky. Dneska pochvala všem za bojovnost, takhle se bojuje o postup.