Další úspěšný víkend našich mužstev … – Sportsweek.org
Zprávy

Další úspěšný víkend našich mužstev …

0 2

12:4, to je poměr vítězných a prohraných utkání o uplynulém víkendu. Opět se nám nebývale dařilo, A tým potvrdil svoje postavení ve středu tabulky, B tým zvítězil na hřišti lídra tabulky a nadále tak bojuje o postup do 1.A třídy, starší dorost v poklidu vyhrál na Podolí. Mladší dorost vybojoval důležité vítězství v boji o záchranu, žáci kompletně „vybílili“ Vyšehrad a před tím doma mladší žáci porazili Čáslav…

Muži A

ČAFC Praha – FC Zličín 2:0 (2:0)

Branky: 18. P. Novotný ml., 34. Huňka. ŽK: 53. Machurka, 62. Huňka – 25. Mareš na lavičce, 31. Plánička, 33. Shaipov, 37. Košút, 42. Horák, 56. Kohout. Rozhodčí: Vondráček – Stránský, Morávek. Diváků: 131.
ČAFC: M. Štěpánek – T. Peake, M. Vlasák, Machurka, Fridrich – Pyšek (85. Kubec), S. Peake, Nováček, Peričevič (85. Mrázek) – P. Novotný ml. (70. Pakosta), Huňka (77. Klymskyj). Trenér: Ivan Kovačík.
Zličín: Hlous – Horák (74. Merta), Shaipov (46. Forejtek), Žák, Ondrejka – Plánička (74. Bagou), Kohout, Ježek (59. Fuksa), J. Petrák – Tuháček, Košút. Trenér: Zdeněk Kudela.

Ohlasy utkání
Miroslav Kaliba (manažer ČAFC): Relativně vyrovnané utkání, kdy hosté dojeli na neproměňování šancí. Tím, že my jsme z našich šancí branky dali, tak jsme po dlouhé době vyhráli. Bezchybně nám fungovala defenziva.
Zdeněk Kudela (Zličín): Zbytečně vyhecované utkání z domácí strany. Zhodnotím to velice jednoduše. Domácí dokázali své dvě šance proměnit a bohužel naše, kterých bylo možná i více, zůstaly nevyužité. Vyhrál tým, který dal branky. Pro nás je nyní prioritou připravit dobrou sestavu na pohárové finále.

Zápas hodnotil Viktor Čech.

Tento zápas proti týmu z vrchních příček tabulky jsme rozhodně neviděli jako předem prohraný. První půli jsme začali velmi zodpovědně a sebevědomě. To se nám velmi vyplatilo. Skoro celý poločas jsme měli míč pod kontrolou a vytvářeli jednu akci za druhou. Zanedlouho jsme zastávali vedení 2:0. Věděli jsme, že do konce zbývá ještě spoustu času a že musíme dále bojovat. Bohužel začátek druhého poločasu nevyšel podle představ, trápilo nás propadávání obrany a slabé zakončení. Během pár minut soupeř skóre dorovnal a mohla nás mrzet i neproměněná penalta z první půle. Složitě jsme se snažili získat zpět kontrolu, bylo cítit, jak soupeř stále přidával. Ale my se nevzdali. Podařilo se nám vstřelit další branku, když se z přímého kopu krásně trefil Vedral a šli jsme do vedení. Zbytek herní doby jsme hráli velmi vyrovnaně a na obě strany proběhlo několik zajímavých akcí. Nakonec se nám skóre podařilo udržet a získali jsme vydřené, ale zasloužené tři body.

Starší žáci U15

FK Slavoj Vyšehrad 0:4 ČAFC U15

Góly: 3x Slepčík, Cének

Zasloužené vítězství, kdy jsme byli celý zápas lepším týmem. V prvním poločase nám občas drhla nabídka a úspěšnost přihrávek, ale ve druhém poločase se právě toto zlepšilo a díky tomu jsme hráli ještě lépe. Soupeř si nic vážného během utkání nevypracoval, a tak si připisujeme další čisté konto. Za zmínku také stojí první hattrick v sezóně pro Slepčíka. ČAFKA VÁLÍ!

Starší žáci U14

FK Slavoj Vyšehrad 0:1 ČAFC U14

Góly: Kamarád

První poločas byl herně vyrovnaný, ale na velké šance pro nás, kdy se nám nepodařilo proměnit dvě tutovky. Branku se nám podařilo vstřelit v desáté minutě druhého poločasu, kdy si na Hučkův přímák naskočil Kamarád a hlavou proměnil. O pár minut později, ale přišla komplikace v podobě červené karty pro Vytisku. To nakoplo soupeře a nám to svázáno nohy. Po zbytek zápasu nás soupeř tlačil, ale naštěstí pro nás žádnou šanci neproměnil. Pochvala klukům za bojovnost v posledních minutách utkání. ČAFKA VÁLÍ!

Mladší žáci U13

Vyšehrad – ČAFC 3:5 (0:0, 1:2, 2:3)

Velice zajímavé utkání, které se blížilo fotbalu 10+1. Hodně dobře takticky zvládnuté. S postupem času jsme se směrem dopředu více osmělovali a byli více nebezpeční. Celý zápas jsme měli velice dobrou konstruktivní rozehrávku. Chválíme některé kluky, kteří byli ve čtvrtek stažení ze zápasu, že dobře zareagovali a podali dobrý výkon.

ČAFC – Čáslav 16:11 (3:4, 2:4, 11:3)

Utkání bylo velice náročné. Soupeř byl od začátku lépe nastaven. Hra byla vyrovnaná, ale my jsme byli mimo naší roli. Od našich kluků jsem viděl takových 20% jejich herního potenciálu. Bude naším úkolem zjistit, proč to tak dvě třetiny zápasu bylo. Musím se sám omluvit, protože jsem při koučingu trochu panikařil a byl jsem negativní. Bohužel negativní a pasivní byly i naše výkony, přesto bych měl zachovat větší dekorum. Kluci se ale musí naučit, že zápasy začínají již v kabině a rozcvičením, které svou intenzitou bohužel odpovídalo prvním dvou třetinám. Třetí třetina byla nastavením a přístupem úplně o něčem jiném, což odpovídá i dle skóre. Proč se tak stalo viděli všichni přítomni. Věřím, že to pro všechny hráče bude sloužit jako lekce do jejich dalšího fotbalového posouvání.
—-
(umístit na web)
Dvě třetiny jsme hráli hluboko pod naše možnosti. Musím říct, že soupeř byl velice produktivní a dařilo se mu ve finální fázi. Poslední část zápasu byla o něčem jiném, kde jsme ukázali, že s poctivým přístupem, aktivním pojetím a chutí dokážeme být velice kvalitní celek a soupeře jsme dominantním způsobem přehráli. Výhru věnujeme našemu kapitánovi Adamu Helebrantovi, který se nešťastně zranil a bude nám na hřišti dlouhou dobu chybět.

Mladší žáci U12

ČAFC U12 vs FK Slavoj Vyšehrad 6:2 (1:1, 1:0, 4:1)

Zápas, který jsme nechtěli podcenit, ale asi se stalo. Celkově jsme měli málo pohybu. Kombinace se do konce druhé třetiny moc neobjevovala. Dobrých bylo posledních cca 10 minut druhé třetiny a cca 15 minut třetí třetiny. Na vítězství to dnes stačilo, ale musíme zrychlit. Na druhou stranu hrál soupeř lépe než v našem prvním vzajemném zápase a to především v obraně. V útoku jsme si pohlídali hráče, přes kterého šlo téměř vše a mohli jsme se soustředit na naši hru. V třetí třetině se nám gólově dařilo a výsledek 6:2 bereme a jdeme dál.⚽

ČAFC U12 vs FK Čáslav 10:5
(4:2, 4:2, 2:1)

První třetina zápasu byla z naší strany velmi dobrá. Od začátku hráli kluci aktivně. Byli stále v pohybu a tím měli více ze hry. Věřili si v soubojích 1:1 a dostávali se do zakončení.
V 9 minutě otevřel skóre krásnou střelou z dálky Šíma????.
Druhou třetinu jsme odehráli v podobném stylu, jako první. Po dvou třetinách jsme vedli 8:4.
Bohužel poslední třetina byla spíš utrpení a o hezkém fotbale se nám mohlo jen zdát. Začali jsme zbrkle nakopavat míče dopředu, místo jednoduché přihrávky a náběhu. Nakonec jsme i tuto část vyhráli a radovali se z celkového vítězství 10:5.
????????
Kluky chválím za nasazení. Celý tým makal a nikdo nic nevypustil. Také jsem ráda, že se góly rozdělily mezi šest kluků a ostatní kluci se za ně zasloužili. Dnes bylo vidět spoustu krásných střel a výsledek mohl být určitě ještě vyšší.
Pochvala patří našemu dvanáctému hráči „rodičům“????????????.

Děkujeme a těšíme se na víkendové zápasy ????

Mladší žáci “C”

ČAFC vs SK Ďáblice 3:10

(v zápise chybí gól Bertíka)

Utekl nám začátek zápasu a nechali jsme se soupeřem zatlačit. Prvních 15 minut chyběla odvaha, rychlost, pohyb. Postupem času se to zlepšovalo a hru jsme trošku vyrovnali. Při útoku jsme se báli jít na soupeřovu půlku, a tak jsme stříleli z velké vzdálenosti a nepřipraveně. Druhý poločas měl podobný průběh. Dostávali jsme se do více šancí a lépe kombinovali. Špatně jsme nehráli, ale soupeř byl dravější, rychlejší a zaslouženě vyhrál.

Poprvé za dobu, kdy trénuji, musím vyjádřit velkou nespokojenost s výkonem rozhodčího. Hráč s číslem 10 by potřeboval pořádně profackovat. Samá zákeřnost, dvě totožné nakopnutí vší silou přes obě nohy našeho hráče bez balónu (jedno s krvavou stopou na koleni) a pak rasistické urážky. Nechápu, že zápas v klidu dohrál. Bez karty nebo napomenutí rozhodčího. A ten to vše viděl ????‍♂️ Náš hráč odcházel s pláčem ze hřiště. Takhle naštvanej jsem ze zápasu ještě za 5 let neodcházel.

Starší přípravka U11

Ďáblice – ČAFC 16:47

Soupeř měl dvě nevyrovnané sestavy, kde dal veškerou sílu na jedno hřiště. My jsme naopak síly rozvrhly, což ve výsledku vyústilo v jeden vyrovnaný zápas a druhý naprosto dominantní z naší strany. Na vyrovnaném hřišti byly vidět místy krásné a jednoduché akce, které se ovšem občas mísily se špatným návratem týmu či špatnými rozehrávkami při zakládání akcí. Celkově šlo ale o dobrý zápas, ve kterém jsme v konečném zúčtování soupeře “přejeli”.

Starší přípravka U10

Ďáblice – ČAFC 26:14

Utkání hrané na dvě vyrovnaná hřiště, přineslo nepříliš vyrovnané výkony. Jedno z hřišť odvedlo poctivý výkon s pěknými akcemi, které se ale ne vždy podařilo dotáhnout. Některá řešení byla pomalá, ppř nedůrazná.
Na druhém jsme pak od začátku nezachytili tempo a bohužel se nám nedařilo skoro nic.
Náznaky zlepšení vždy rychle pominuly po lacině obdržených brankách.
Tomáš

Mladší přípravka U9

ČAFC – Stodůlky 23:32

Pomerne vyrovnane utkani,ktere se dnes rozhodlo na A hristi,kde byl souper o fous lepsi.

A hriste 14:20
Kluci dnes bojovali a nechali na hristi vsechno.Trosku nam dnes vazla rozehravka od brankare a prvni dotek s balonem,ale na to se zamerime pri treninku.
Potesitelne je,ze jsme zapas ukoncili vyhrou v posledni ctvrtine na obou hristich ????????

Vasek – Dneska to byl prvni zapas kde to Vaskovi neslo.Bojoval,ale trapil se,jak v poli,tak v brane.Ke konci se trochu ukludnil,ale dnes to proste nebylo ono.

Ondra – Nejlepsi hrac,strelecky tahoun,skvela technika,obcas se mu nechtelo prepnout dozadu,ale jinak dnes ????

Matej – Dnes hral moc dobre a byl s Ondrou nas nejlepsi hrac.Jedine co bych mu vytknul je razance strelby,potrebuje vypilovat „cisty nart“.

Petr – Bylo to na nej moc velke sousto.Pusobil lehce zmatene a pro me prekvapive vubec nestihal ackoliv ma fyzicke predpoklady hrat o rok vyse.Ani v brane to nebylo ono.

Dan Víno – Stejne jako Petr moc nestihal.Zejmena fyzicky a rychlostne.Pisledni ctvrtinu se ale zvednul a hral pomerne solidne.

Marek – V poli dnes lepsi nez v brane.Tam to dnes nebylo ono. V poli mel nekolik peknych pruniku a patril dnes k tem lepsim.Obcas nedrzel pozice a trvalo mu nez si nasteloval nohu na pravacku.

Souper byl prekvapive docela kvalitni a zejmena fyzicky a rychlostne nas jednoznacne prehravali,na to bychom se meli zamerit.Technicky jsme se jim vyrovnali.

ČAFC – Stodůlky – 9:12

Za mě spokojenost s celým zápasem. Kluci se snažili a i přes počáteční váhání a dávání si přednosti zamakali a celý zápas byl vyrovnaný. Na čem ale musíme zamakat, je práce a střelba levou nohou, první dotyk a dlouhé přípravy než vystřelíme.

Dan V. : brankář ve 2/4 a 4/4, výborná práce brankáře, dobře četl hru, pěkné rozehravky od brány, v poli jako obránce si musel odmakat svý, rád by hrál jen jako stojící útočník, ale dneska ho musím celkové velmi pochválit.

Adam L.: brankář v 1/4, 4/4, jako brankář byl velice dobrý, tím jak je v klidu, tak šel do akcí, do kterých by ostatní nešli a měl kliku, že mnohé střely soupeře šly mimo bránu ????, v poli slušný výkon, trošku zapomínal na přepínání.

Daniil: velmi slušný výkon, jde dopředu i do zadu, někdy je málo důrazný,

Lukáš H: musím ho velmi pochválit za bojovnost, snažil se dopředu i do zadu, jeho zatím slabost je levá noha a někdy moc drbání.

Adam B.: zlepšení tam je, malinko ho limituje rychlost s balónem, o který je při běhu schopen zakopnout, častější skluzy, ale touha dávat góly je veliká.

Ben: nejslabší hráč dnešního zápasu, jde vidět že u minulého týmu hrál jen útočníka, který vyčkává na přihrávku, z které dává goly, sám se přiznal, že jiné posty neumí. Jakmile se mu něco nepovedlo, propadl se do sebe a přestal hrát.

Celkový dojem ze zápasu je spokojenost, opět bylo vidět u jednotlivých hráčů zlepšení a chuť hrát ,⚽????

ČAFC praha – Tj sokol Cholupice 8:15

2:5
První čtvrtinu kluci zaspali a dostali jsem rovnou 5 gólů, byla to velká škoda.
1:6
V druhé to bylo už lepši, hráli jsme celkově lépe jen jsme dostávali goly z rozehrávky od brankáře kde nás soupeř nenechal vyjet.
4:2
Tahle čtvrtina se mi velice líbila, nejvíc jsme se dostávali k brance soupeře a celkově byla vysoká aktivita u kluků dopředu ale i dozadu a zaslouženě jsme tuhle čtvrtinu vyhráli.
1:3
Kluci už byly unavení takže to už bylo znát ale i přesto kluci makali až dokonce.

Kluky bych chtěl pochválit za to jak to odmakali navzdory početní nevýhodě na střídačce.

Mladší přípravka U8

ČAFC – Stodůlky 32:27

Hřiště A: 18:10
Hřiště B: 14:17
Vyrovnaná bitva na obou hřištích, kterou rozhodla čtvrtá čtvrtina na hřišti A, kde jsme dominovali v poměru 8:1.
Díky klukům za bojovnost, parádní góly a kombinace.????????

Hřiště A
Kluci se první polovinu zápasu trochu hledali a moc nam nevyhovoval hrbolaty teren,ktery nam znemoznoval kombinacni fotbal ktery chceme hrat.Prvni cast zapasu byla spise pretlacovana plna osobnich soubojich,kde jsme bohuzel tahali za kratsi konec a po polovine tak prohravali o jednu branku 5:6.
Druha polovina prinesla vyrazne zlepseni,zacali jsme hru vice roztahovat do sirky, zacaly se nam darit kombinace a padalo spoustu peknych golu.V posledni ctvrtine souper uplne odpadl a nedali jsme jim zadnou sanci.
Nejvice si cenim toho,ze vetsina hracu se snazila zakoncovat slabsi nohou a vstrelili svym „beckem“ nekolik branek ???? To se nam v minulosti nestavalo a hraci byli schopni obehnout cele hriste aby si to srovnali na svoji silnejsi nohu ????
Je videt ze nase zamereni v treninku nese ovoce!

U7 – školička / FUTURE team

Mini cup 2017 ČAFC – výběr Oty – 1. místo

Ze 12 kluků jsme vybrali 2 kapitány, kteří si vybrali svůj tým. Tým kapitána Oty vybojoval výhru v turnaji, kdy většinu týmů porazili rozdílem třídy. Vzdoroval nám akorát Vestec, se kterým jsme bojovali o 1. místo. Skvěle jsme ale dotáhli nepříznivý stav na 2:2 chvíli před koncem. Infarktový zápas jsme odehráli s Berounem, kdy jsme otočili v posledních minutách score na 4:3 v náš prospěch. Musím kluky pochválit, že se proti těžkým soupeřům i přes nepříznivé score nevzdali a zvrátili to nejen bojovností, ale i fotbalovostí. Hlavně zápas proti Berounu měl krásné góly po přihrávkách a kombinacích .

Turnaj 2017 v Benešově – 1. místo

Proti silným soupeřům jsme nastoupili s jednou z nejsilnějších sestav z kluků 2017, kterou jsme mohli postavit. Většinu turnaje jsme byli důraznějším a útočnějším týmem než soupeři. Ve skupině jsme porazili Příbram, Táborsko a Tempo. Remizovali jsme s Benešovem a Brnem. Z 2. místa jsme šli na pořadatele JFA České Budějovice, kde jsme předvedli skvělý výkon, náš nejlepší na turnaji a postoupili jsme do finále, kde jsme v odvetě smetli Brno 8 – 2. Své narozeniny si ve finále 6 góly oslavil Ondra Kropáček.

Kluci to dnes vyloženě odbojovali a týmový výkon podpořili i skvělými individuálními výkony na všech postech. Dneska jsem na ně opravdu hrdý. Navíc nás dneska hnali skvěle fandící rodiče, tety, strejdové a další. Za to moc děkujeme.

Čafka válí!

ČAFC Praha ⚽ x ZŠ Jižní: skóre ????, mnoho obdržených gólů.

1/4 a 2/4 : jsme předvedli chodící vyčkávající fotbal, kdy jsme dostáli mnoho gólů, za asistence prvního brankáře Timothy a v 2/4 byl v bráně Tobík- který byl mnohem lepším brankářem, bohužel hráči mu nepomohli a i když kouzlil v bráně, přesto jsme schytali mnoho gólů. Druhá část zápasu byla již vyrovnanější, do zápasu se přidali Marek Issa, Páťa Skoky a Valda a hned to bylo znát. Začali jsme dávat i góly a i obrana se zlepšila. Každopádně nemá smysl hodnotit jednotlivé hráče, protože všichni odehráli kromě zmiňovaných posil o level níže,než je známé z tréninku. Pohodový odpolední páteční zápas při pěkném počasí. Martinovi tímto děkuji, myslím, že byli všichni hráči spokojení. V našem týmu se chlapci i navzájem pochválili, že opravdu hráli pěkně. Za mě pochvala Jindrovi, lepší se a snaží se, v bráně byl nejlepší. Pochovala Valdovi, i více se snažil jako obránce a snažil de. Pochvala Páťovi, tento druh soupeřů mu vyhovuje, více se snaží a nebojí se dělat klíčky a pochvala Markovi, dojezdil celý zápas. Ostatní ????, chodci s dobrou náladou ☀