Zápas st.dorost jaro 03/2024 dne 13.04.2024 – Sportsweek.org
Zprávy

Zápas st.dorost jaro 03/2024 dne 13.04.2024

0 14

SO – 13.04. – Zápas st.dorost jaro 03/2024 ČAFC TJ Sokol Řepy hrajeme od 10.30h, sraz v 09.30h na hřišti ČAFC. Nominace: všichni. Konečný výsledek je výhra ČAFC 3:1 (2:1). Komentář trenéra: Zasloužené, ale těžko vybojované vítězství. Zápas začal velmi dobře, rychle jsme vedli 1:0 a měli další příležitosti zvýšit vedení. Bohužel jsme nedokázali ani jednou proměnit. Potom jsme špatně rozehráli a soupeř vyrovnal. Těsně před poločasem nám vrátil vedení střelou z vápna Vedral. Vstup do druhého poločasu nám vyšel skvěle a po nejlepší akci zápasu zvýšil Šíma na 3:1. Pak už se zápas v klidu dohrál. Bohužel nám chybělo 5 hráčů základní sestavy a tak musíme být s výkonem spokojeni. Díky za pomoc klukům z mladšího dorostu.