Vítězství rezervního týmu Dukly Praha s SK Sparta Kolín v generálce na mistrovskou sezónu – Sportsweek.org
Zprávy

0 1

Ing. Jiří Uldrich - V posledním přípravném zápase před započetím podzimní části mistrovských soutěží zvítězil rezervní tým FK Dukla Praha nad účastníkem ČFL, sk. B, SK Sparta Kolín, v Kolíně 1:3, po poločase 1:0.

Na velmi dobře připraveném hřišti nastoupila proti sobě družstva hrající soutěž ČFL, kolínští zařazení do skupiny B a Dukla zařazená do skupiny A. Zajímavostí bylo, že za domácí nastoupili 3 hráči, kteří v dřívějších letech oblékali dres Dukly Praha: D. Breda, P. Čapek a V. Milec. B- tým Dukly poprvé v přípravných zápasech posílili hráči z kádru A-mužstva.

Domácí tým dostal do vedení P. Čapek, Dukla otočila skóre ve druhé půli, když krátce po poločasové přestávce vyrovnal A. Magdi a v závěrečné dvacetiminutovce pak Dukla strhla vedení na svoji stranu, když střelci branek byli v 70. min. H. Hübl a v 73. min. J. Novotný. Pikantní je, že všichni tři střelci byli na hřišti gólově úspěšní krátce po vystřídání, A. Magdi po 2 minutách, H. Hübl po 10 minutách a J. Novotný po 3 minutách na hřišti.