0 6

S nástupem podzimu byly naše výsledky jako na houpačce. Radost a slávu z výher střídalo zklamání z proher…

Muži A

ČAFC – Slavoj Vyšehrad 2:3 (0:1)

Branky: 78. Dmytrenko, 90.+1 Matoušek – 13. Kankara z pen., 47. Souček, 90.+4 J. Klíma ml. Rozhodčí: Stěhule – Stránský, Vítek. ŽK: 74. Machurka – 31. Přech, 90. Stareček. ČK: 90.+5 Přech (Vyšehrad). Diváků: 75.
ČAFC: M. Štěpánek – Švara, Machurka, Lukeš, Kaliba – Neuberg (54. Matoušek) – F. Štěpánek (46. Knap), Peake, Sváta (54. Nováček) – Pícha (82. Sochor) – Bergmann (71. Dmytrenko). Trenér: Pavel Novotný.
Vyšehrad: Klomínek – Přech, Stareček, J. Klíma ml., Pryšljuk (90.+2 Romanishak) – Lískovec, Kankara, Holyk, Vodička – Krčmář, Souček (63. Šrejber). Trenér: Jaroslav Klíma.

Ohlasy utkání
Jaroslav Klíma (Vyšehrad): Zaslouženě jsme vyhráli, i když to bolelo. Přitom za stavu 2:0 pro nás jsme měli dvě až tři další velmi dobré příležitosti, abychom přidal třetí gól, a zápas by se pak už dohrál v klidu. Namísto toho domácí snížili a ve chvíli, kdy jsme šli do brejku a přečíslení, byl v jejich prospěch odpískán nepřímý kop, po němž vyrovnali na 2:2. Nakonec jsme ale i s trochou štěstí vstřelili vítěznou branku, a konečně tak vyhráli. Postrádali jsme přitom dvě naše opory, záložníky Krivosheeva a Babku.“
Pavel Novotný (ČAFC): Platíme daň nováčka. Hosté byli rychlejší a agresivnější na míči, navíc se hrálo na špatně připraveném hřišti. Vyšehrad hrál jednoduché míče a my chtěli kombinovat. Samozřejmě jsme byli rádi, že jsme na počátku nastavení dohnali dvoubrankové manko, ale potom další školáckou chybou vyrobíme rohový kop a z něj inkasujeme rozhodující branku. Vyšehrad jsme tímto dostali do soutěže a k výhře jim blahopřejeme.

Řepy – ČAFC 1:6 (1:0)

Na utkání nebyl rozhodčí. Celý zápas jsme byli lepší. V první polovině jsme neproměnili tři brankové příležitosti a soupeř využil naší špatnou rozehrávku a z dálky trefil napůl odkrytou branku. Do konce poločasu byl vyloučen hráč domácích. V druhé polovině jsme rychle srovnali a šli do vedení a přidávali další branky.

Mladší dorost

Ďáblice – ČAFC 0:2

V 11 bez střídání, vezeme 3 body z Ďáblic.

Starší žáci

ČAFC – Bohemians „C“ 0:10 (0:4)

Mladší žáci U13

PLANEO CUP – pohár mládeže

Postupujeme do 2.předkola ze 2.místa…

ČAFC U13 – MFK Chrudim 5:8

Další cenné zkušenosti. Prospaná první třetina 0:4 nás dostala do těžké pozice, přesto jsme dokázali stálou aktivní hrou korigovat do stavu 3:5. Pak nás ale postihlo absolutní vypnutí a během dvou minut jsme třikrát inkasovali. Ve třetí třetině jsme ještě stihli snížit na 5:8, na více to dnes tentokrát nestačilo. Musíme stále pracovat na rozehrávce, protože některé góly jsme dnes soupeři darovali.

Mladší žáci U12

ČAFC U12 – Chrudim 7:5

Prvni 3 body v žakovske lize???? po problemech s nomimaci (spoustu nemoci), jsme si vypujcili 2 kluky z 2012 a jednoho od 2010 (samozřejmě ročník 2011, ale trénuje s 2010), za coz dekuju trenerum kolegum za spolupraci????
V zapase jsme byli lepsim tymem, kluci od zacatku bojovali a sli si za vitezstvim. Bohuzel si to udelali trochu tezsi… souper potrestal kazdou nasi chybu v obrane a my naopak jako jiz v minulych zapase sve sance nepromenovali. Souper vedl jiz 1:4 a 3:5, nic mene kluci dokazali vuli, chuti a bojovnosti zlomit v nas prospech???? v zaverecne tretine nam to tam zacalo padat???? skvělý vykon dnes od vsech kluku????????⚽⚽???????????????? ????????#čafkavali

Mladší žáci „C“

Štěrboholy – Ml.žáci “C” 5:5

SPŘ U11

ČAFC – Aritma 26:12

První výhra v soutěži ???? Aritma často neprohrává, a tak jsme čekali tvrdý boj. Nicméně zápas byl od začatku pod naší kontrolou. Po prvních čtvrtinách jsme už měli dobrý náskok, který jsme v průběhu hry ještě navyšovali. Celý zápas jsme dobře bránili a měli dobrý přechod do útoku. Dnes na hřišti nebyl nikdo, kdo by to odchodil. ???? Pokud takto kluci přistoupí ke každému zápasu, můžeme hrát vyrovnanou partii s každým týmem. Děkujeme za doplnění dvěma klukům z 2013 ???? Kluci jsou šikovní.

SPŘ U10

ČAFC – Aritma 9:30

MPŘ U9

Bráník – ČAFC 38:20

Rozdíl byl prevážně v rychlosti a v bojovnosti. Na jednom hřišti byl zápas v první dvouch čtvrtinách vyrovnaný 5:5, ale pak nás soupeř začal přehrávat hlavně dopředu a dokázal zápas dostat na jejich stranu. Je to škoda zápas mohl dopadnout jinak kdyby jsme proměňovali naše šance.
Pořad je místo pro zlepšení a jedeme dál.

MPŘ U8

ČAFC – Braník: 30:20

Zasloužená výhra na obou hřištích, pochvala za snahu a výkon. V osobních soubojích a v obraně máme prostor pro zlepšení.. makáme dál ????⚽

Školička U7

Dnes jsme odehráli 5 zapasu v turnaji mini cup. Nakonec jsme skoncili 6.

ČAFC – Slavie Jesenice 4:4
Nevyšel nám uplne vstup do zapasu ale potom začali kluci hrat a vstřelil 4 goly. Škoda ze jsme takhle nehráli od začátku.

ČAFC – Vestec 3:7
Těžký soupeř. Kluci byly nejdřív překvapeni ale pak se chytli a začali dávat goly.

ČAFC – Beroun 0:7
Čekal nás silný soupeř který pak ovládl celý turnaj. I přesto se kluci hodně snažili.

ČAFC – Dukla JM 4:3
Nejdříve nás soupeř tlačil a dal nám rychlé goly ale naštěsti jsme dokázali rychle zareagovat. Kluci bojovali až do konce a zaslouženě vyhráli????????

ČAFC – Jesenice 3:11
Kluci uz byli unavení a i kvuli tomu byl náš výkon slabší než v ostatních zápasech.