Legenda Ronaldo! Portugalská megahvězda překonala další rekord – Sportsweek.org
Zprávy

Legenda Ronaldo! Portugalská megahvězda překonala další rekord

0 17

Po přestupu do Manchesteru United se do hry dostal i Cristiano Ronaldo, který mohl skórovat z penalty, ale vychytal jej irský brankář Gavin Bazunu, kterému je devatenáct let a chytá ve třetí anglické lize.

Irové pak skrz Egana dali branku, Portugalec Ronaldo ale nakonec vyrovnal v 89. minutě a v šesté minutě nastavení otočil, navíc se stal nejlepším střelcem v historii reprezentačního fotbalu. Dal již neuvěřitelných 111 branek.

Francii čekala ve Štrasburku Bosna a Hercegovina, prosadili se Džeko a Griezmann a duel skončil smírně. Domácí navíc dohrávali o deseti.

Branka, díky které se Ronaldo stal nejlepším střelcem na reprezentační úrovni:

Slovensko začalo na půdě Slovinska velice dobře a Róbert Boženík se parádně prosadil hlavou. Tým Štefana Tarkoviče ale vedení neudržel, před poločasem srovnal Stojanovič. Ivan Schranz ze Slavie pak trefil tyčku.

Na startu druhého poločasu opět zvonila branková konstrukce, tentokráte po hlavičce Juraje Kucky. Ve vápně hlavičkoval i Škriniar, ale ani on nezvrátil stav utkání na stranu svého Slovenska.

Dánové si doma poradili se Skotskem a Norsko se rozešlo smírně s Nizozemskem. Malta velice překvapivě zdolala Kypr velice jasným výsledkem 3:0. Turecko přišlo o tři body v utkání s Černou Horou gólem v sedmé minutě nastavení.