Chelsea hrála bez branek! Aston Villa nestačila na Burnley – Sportsweek.org
Zprávy

Chelsea hrála bez branek! Aston Villa nestačila na Burnley

0 9

Fotbalisté Chelsea pod vedením nového trenéra Tuchela měli více ze hry, ale kombinační hrou se nedokázali dostat až do vyložené příležitosti, která by vedla ke gólu. Naopak to byli Vlci, kteří mohli jít v 71. minutě do vedení, ale lob Neta skončil na břevně.

Na druhé straně měl v závěrečné pětiminutovce poměrně slušnou šanci Callum Hudson-Odoi, s jehož tečovanou technickou střelou si Rui Patrício poradil. Chelsea se po bodovém zisku posunula v tabulce na osmé místo před Arsenal a Aston Villu. Wolves se dostali na třináctou příčku před Crystal Palace

Utkání mezi Burnley a Aston Villou nakonec přineslo pět branek a z vítězství raduje Burnley, když vyhrálo těsně 3:2. Aktivněji do druhého poločasu ovšem vstoupil hostující celek, který se navíc po zásluze podruhé v tomto utkání dostal do vedení.

Burnley to ale nevzdalo, naopak se mu povedlo v krátkém čase hned dvakrát skórovat, čímž zvrátilo výsledek ve svůj prospěch. Domácí si vedení pohlídali až do konce a berou všechny tři body.