V Bundeslize i v italské Serii A oba zápasy skončily remízou – Sportsweek.org
Zprávy

V Bundeslize i v italské Serii A oba zápasy skončily remízou

0 2

Páteční zápas mezi Stuttgarten a Kolínem skončil dělbou bodů za remízu 1:1. Stuttgart tak nadále čeká na domácí vítězství, Kolín si zase připisuje teprve druhý ligový bod.

Hráči VfB vstoupili do utkání skvěle a už po půlminutě hry je poslal do vedení Orel Mangala. Hosté srovnali ve 23. minutě z pokutového kopu, který po faulu na svou osobu proměnil Sebastian Andersson. Po změně stran měli blíže ke vstřelení gólu asi fotbalisté Kolína. Dobrou šanci měl Andersson, jenž neprostřelil brankáře Kobela a po hodině hry střílel těsně vedle Rexhbecaj. Skóre se už ale neměnilo.

Domácí svého soupeře tlačili a dočkali se vyrovnání v jednasedmdesáté minutě. Filip Djuričić se prosadil efektivní i efektní patičkou a srovnal. Poté ale přišly pro domácí chvíle hrůzy, jelikož inkasovali dvakrát během dvou minut. Nejprve Andrea Belotti dobrým pohybem donutil soupeře k chybě, načež zakončil přesně k tyči.

O chvilku později stejný hráč posunul balón na Sašu Lukiće, jenž se prosadil přízemní střelou na zadní tyč. Moc lidí asi nečekalo, že by Sassuolo mohlo srovnat, ale stalo se. Naději svému týmu dal Vlad Chiricheş, jenž se prosadil fantastickou ranou z nějakých pětadvaceti metrů přímo do šibenice. O minut později si navíc na centr naskočil Francesco Caputo a bylo srovnáno.

Rozhodčí poté ještě nastavil sedm minut, ale další branky jsme se již nedočkali. Viděli jsme jich ale šest, což je skvělé číslo. Body se tak dělí a pro Turín je to první bodový zisk v této sezóně.