Zprávy

Po výhře nad Vltavínem jsme v čele tabulky

0 2

Muži A – Loko Vltavín B 6:0 (3:0)

Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme byli aktivní a odměna přišla už v 8. minutě. Hosté faulovali našeho hráče na pravé straně poblíž vápna. K následné standardní situaci se postavil Palko. Jeho přízemní centr ve skluzu uklidil Silovský – 1:0. Poté se do hry obou týmů vloudilo dost nepřesností. Naše mužstvo drželo víc míč, ale další branky jsme přidali až před koncem prvního poločasu. Nejdříve byl ve 39. minutě faulován ve vápně Silovský a nařízenou penaltu proměnil Palko. Poté se ještě minutu před poločasem prosadil podruhé v zápase Silovský a uzavřel skóre prvního dějství na 3:0 pro Braník.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně a hned po 5 minutách dokonal hattrick Petr Silovský – 4:0. I nadále jsme se dostávali do šancí, ale dalším brankám zabránil hostující brankář, naše špatné zakončení a dvakrát hostům pomohla konstrukce branky. Zápas jsme dohrávali v poklidu a ke konci utkání jsme výsledek ještě dokázali vylepšit. Nejprve v 81. minutě rozhodčí nařídil druhou penaltu a tentokrát se k ní postavili Silovský a proměnil jí, čímž zaznamenal svůj čtvrtý gól v zápase. A za další 4 minuty se po trestném kopu z pravé strany prosadil hlavou Mráz a uzavřel výsledek na 6:0. Hosté směrem dopředu nepředvedli žádnou nebezpečnou akci, i proto naše mužstvo udrželo další čisté konto a po tomto kole jsme se dostali na vrchol tabulky, ale nesmíme se s tím spokojit a dále makat, protože nás čekají ještě těžké zápasy.

Sestava: Kudláček, Seidler, Pechač L., Hejno, Palko, Plánička, Šebák, Rapant, Pekárek, Neveršil, Silovský. Náhradníci: Matějka, Mráz, Kryštof, Vasylčuk, Novák Branky: 8′, 44′, 50′ a 81′ Silovský, 39′ Palko, 85′ Mráz