Tour de Brdy vyhrál Petr Fiala pĹ™ed sparĹĄany Michalem Dvořákem a Richardem Habermannem – Sportsweek.org
Cyklistika
Přidat novinku
Zprávy

Tour de Brdy vyhrál Petr Fiala před sparťany Michalem Dvořákem a Richardem Habermannem

0 6

132 závodníků se vydalo na 67 km dlouhou trať pro silnici a gravel kola přes vrcholy Brd zařazenou v Gravel a Roadcup sérii . Již na 10 km na vrchol Houpák se vytvořila na čele 8 členná skupina vedená Michalem Kollertem Xeelo cycling. Na dalším vrcholu Koruna už zůstala na čele jen 4 členná skupina s Petrem Fialou, Michalem Kollertem, Maxem Karlem a Michalem Dvořákem. Ve stoupání z Nepomuku na vrch Praha zaútočil Petr Fiala , kterému sekundoval Michal Dvořák. Společně dotáhli únik do konce závodu , kde měl v posledním kostkovém stoupání více sil Petr Fiala, druhý dojel Michal Dvořák . Na třetím místě dojel Richard Habermann , který spurtoval s Michalem Kollertem . Vítězové si rozdělili 10 000,- Kč