Добавити новину

Новини

Із історії спорту Малинщини: Заслужені тренери України – Василь Білий
ІнфоМалин
 Білий Василь СтепановичЗаслужений тренер України, майстер спорту СРСР з велосипедного спорту. Чемпіон УРСР з велосипедного спорту.

На міжнародні змагання до Львова з’їдуться 150 велосипедистів

Lviv Comments.ua
У четвер, 15 серпня, на території стадіону СКА, що на вул. Клепарівській у Львові, стартують міжнародні змагання з велосипедного спорту Lviv Open Cup. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

«При параді» на парад. Жінки влаштували «елегантний» заїзд на велосипедах – фото

Радiо Свобода
У Запоріжжі 11 серпня в п’яте відбувся жіночій велопарад, метою якого є популяризація велоруху серед жінок та городян в цілому. Організатори закликали учасниць обирати вбрання в стилі Cycle Chic, що «виник...

Українець виграв золоту медаль на юніорському чемпіонаті Європи-2019 з велоспорту

День

Українець Андрій Пономар виграв “золото” на чемпіонаті Європи з велоспорту в юніорській гонці.

Про це повідомляє Sport Arena.

Українець переміг в індивідуальній шосейній гонці з відривом в 21 секунду від найближчого переслідувача.

Українець Пономар завоював золото на чемпіонаті Європи з велоспорту

24 Канал (Украина)
Український гонщик Андрій Пономар завоював золото в юніорській гонці чемпіонату Європи-2019 з велоспорту, який проходить в голландському місті Алкмар.

На фініші українець показав результат 2:32:27 і випередив групу з трьох гонщиків на 21 секунду.

Українець Пономар став чемпіоном Європи з велоспорту

Prm.ua

Андрій Пономар виграв золоту медаль на чемпіонаті Європи з велоспорту в Алкмарі в юніорській гонці. Про це повідомляє Sport Arena. Українець переміг в індивідуальній шосейній гонці з відривом в 21 секунду від найближчого переслідувача.

Український велогонщик Пономар завоював золото юніорського чемпіонату Європи

Narodna-Pravda.ua

Андрій Пономар показав блискучий результат в Нідерландах. Український гонщик Андрій Пономар завоював золото в юніорській гонці чемпіонату Європи 2019 з велоспорту, який проходить в нідерландському місті Алкмаар, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Марк Падун виграв міжнародну велогонку в Італії

Gazeta.ua

Велогонщик із Білої Церкви Марк Падун виграв багатоденну велогонку "Адріатіка Іоніка Райс". Проходила з 24 до 28 липня в Італії. Марк єдиний представляв Україну на змаганнях. Став найкращим молодим гонщиком туру.

 Це перша перемога на багатоденній гонці в моїй кар'єрі.

У Тернополі відбулися змагання з велосипедного спорту крос-кантрі: хто переміг? (ФОТО)

Nday.te.ua (Тернополь)
Днями відбулися змагання з велосипедного спорту крос-кантрі «Ternopil open cup». За перемогу та призові нагороди змагалося 53 учасників у чотирьох категоріях. Дистанція становила 9 км (1 коло) та 27 км (3 кола).

У Тернополі вперше відбудуться змагання з велоспорту крос-кантрі

4 серпня відбудуться змагання з велосипедного спорту крос-кантрі «Ternopil open cup». Траса пролягатиме на території  кутківецько-пронятинського лісу. Місце старту - Дальній пляж. Реєстрація триватиме з 9.00 до 10.30 год, старт змагань об 11 год.