Добавити новину

Новини

Рівненський велосипедист виграв гонку в Туреччині

Rivnepost.rv.ua
Рівнянин Олександр Гудима став переможцем юніорських змагань «Incekum — Velo Alanya MTB Cup» з маунтенбайку в олімпійському крос-кантрі, що відбулися в Туреччині. Вихованець тренера В’ячеслава Федорчука випередив 60 суперників.

НОВА УГОДА UCI У 2021 РОЦІ ПОСИЛЮЄ ПРОПОЗИЦІЇ EUROSPORT ДЛЯ ФАНАТІВ ВЕЛОСПОРТУ ПО ВСІЙ ЄВРОПІ

Bohdan Bodnarchuk
  • Додаткові права на перегляд преміальних заходів Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) в прямому ефірі надаються в рамках системи ідентифікації велосипедного контенту – Home of Cycling.
  • У 2021 році Eurosport буде транслювати кілька заходів Міжнародного союзу велосипедистів (UCI)...

Ексголову Федерації велоспорту України дискваліфікували за образу спортсменки

Gordonua.com (ua)
Колишнього голову Федерації велоспорту України Олександра Башенка усунули на дев'ять місяців від будь-якої діяльності, пов'язаної з велоспортом. Він зараз не обіймає жодної посади у сфері велоспорту, але якщо захоче, то санкція набуде чинності від моменту подання відповідної заявки.

Нахамив спортсменці: Екс-президента Федерації велоспорту дискваліфікували на 9 місяців

InfoResist.org (ua)
Колишньому главі Федерації велоспорту України Олександру Башенку заборонили на 9 місяців займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною з велоспортом. Дане рішення прийняла Комісія з етики Міжнародного союзу велосипедистів.

Олена Старіква стала кращою спортсменкою Львівщини 2020 року

Lviv Comments.ua
Найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками 2020 року відділення НОК України у Львівській області визнало велосипедистку Олену Старікову (особистий тренер Євген Болібрух) – володарку трьох медалей континентального гатунку.

Андрій Садовий вручив премії львів'янкам, які вибороли медалі Чемпіонату Європи з велотреку

Інформагентство МЕДІАСТАР
Андрій Садовий вручив премії львів'янкам, які вибороли медалі Чемпіонату Європи з велотреку 11−15 листопада у місті Пловдів (Болгарія) відбувався Чемпіонат Європи з велотреку, на якому львів'янки вибороли 5 медалей (з 6 можливих).

Дніпропетровщина: «Ігри нескорених» - не просто змагання, а й психологічна реабілітація

Golos.com.ua
Цього року до змагань приєдналися 17 військових із Кривого Рогу й троє ветеранів із Дніпра.Загалом в "Іграх Нескорених" беруть участь 102 ветерани АТО/ООС із усієї країни. До 22 листопада вони можуть знімати й відправляти в оргкомітет відео з фіксацією своїх результатів.

Велоспорт (трек). Українка Олена Старікова чемпіонка Європи!

Пловдів Болгарія. Чемпіонат Європи.Прес-служба Федерації велосипедного спорту України повідомила, що Олена Старікова виграла золоту медаль ЧЄ у дисципліні кейрін.            Сара Кановська, Олена Старікова...