Rekordní Běhej Valachy vyhrál Petr Štastný, díky tomu popáté i celý seriál Valachy tour – Sportsweek.org
Cyklistika
Přidat novinku
Zprávy

0 5

VELKÉ KARLOVICE –Rekordních 350 dospělých sportovců a k tomu 250 dětí přilákal v sobotu 22. října do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích tradiční závod Běhej Valachy. Hlavní závod na 12 kilometrů se startem a cílem u hotelu Galik nejrychleji zaběhl Petr Šťastný a díky tomu si zajistil také vítězství v celkovém bodování DATART Valachy tour 2022 – a to už popáté za sebou.

Mezi ženami vyhrála Běhej Valachy Dominika Kraussová a celkovou vítězkou seriálu se stala teprve 18letá Barbora Vojtěšková - dosud nejmladší sportovkyně, které se podařil tento triumf.

Současně byly vyhlášeny i vítězné sportovní týmy, které díky svým členům nasbíraly v rámci celého ročníku nejvíce bodů. Mezi dospělými kraloval TitanTrilife Zlín, mezi dětmi TUFO Cyklozákladna Otrokovice.