Na Tour of Almaty v Kazachstánu dojel Michal Schuran na 21. mĂ­stÄ› – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Na Tour of Almaty v Kazachstánu dojel Michal Schuran na 21. místě

0 4

30. - 31.9. 2019 se tým Sparty ve složení Pavel Stöhr, Jan Stöhr, Michal Schuran, Tomáš Schühler a Tomáš Kalojíros zúčastnil dvou denního etapového závodu v Kazachstánu kategorie UCI 2.1 Tour of Almaty, který byl také k vidění na obrazovkách Eurosportu. Závodu se zúčastnilo 21 týmů ze všech koutů světa. První etapa dlouhá 120 km se sedmi 12 km dlouhými zvlněnými okruhy v průmyslové zóně v Almatech se startem a cílem u známé ice arény. Od startu se ostře závodilo a peloton bojoval se silným větrem. Na konci šestého okruhu v mírném stoupání na bočním větru zaútočil tým Astany a podařilo se odjet skupině 14 závodníků. Tato skupina dojela do cíle s náskokem 45s před hlavním polem. Ze Sparty nejlépe dojel Michal Schuran na 21. místě