SparĹĄan Tomáš KalojĂ­ros obsadil celkovÄ› 6. mĂ­stÄ› pĹ™i polskĂ© Solidarnosci – Sportsweek.org
Přidat novinku
Zprávy

Sparťan Tomáš Kalojíros obsadil celkově 6. místě při polské Solidarnosci

0 4

Jubilejní 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków. UCI 2.2.- Tomáš Kalojíros si dojel v cíli páté etapy pro 7.místo a celkově obsadil 6.místo. Tomáš poděkoval celému týmu za pomoc v průběhu etapového závodu. Tomáš se do celkového pořadí vyhoupl únikem v druhé etapě, kdy odjel samostatně na cílových okruzích. Postupně jej dojelo pouze 8 závodníků, kteří získali v cíli 23 sekund náskoku na zbytek pelotonu. Ani horská poslední etapa nedokázala už zamíchat celkovým pořadím a vítězem se stal Norman Valtra z Cycling Tartu Estonsko. 1.etapa 19. místo Jan Ryba , 27.místo (sprint peloton) Tomáš Kalojíros2.etapa 7.místo (z uniku malé skupiny) Tomáš Kalojíros 3.etapa 15.místo (sprint peloton) Tomáš Kalojíros4.etapa 15misto (sprint peloton) 16. místo Jan Ryba, 21. Jan Stöhr5.etapa 7.místo (Kopce, sprint skupiny) 26. Jan Stöhr6.místo celkově a Jan Stöhr 23. místoVýsledky https://www.procyclingstats.com/…/course-cycliste-d…/2019/gc