SparĹĄan František Honsa obhájil vĂ­tÄ›zstvĂ­ v novoroÄŤnĂ­m závodÄ› O velkou cenu Eko komĂ­ny s.r.o. v Rokycanech – Sportsweek.org
Cyklistika
Přidat novinku
Zprávy

Sparťan František Honsa obhájil vítězství v novoročním závodě O velkou cenu Eko komíny s.r.o. v Rokycanech

0 14

Pro druhé vítězství v řadě si dojel novopečený sparťan 18 letý František Honsa v závodě z Rokycan na vrch Žďár. František Honsa přestoupil k prvnímu lednu z týmu České spořitelny MTB do silničního kontinentálního týmu AC Sparta Praha. Na vrchol Žďáru jel vítěz ve dvojici s rekordmanem trati Janem Rajchartem, který také poprvé startoval v dresu Sparty. Traťový rekord na trase dlouhé 4400m opět odolal a stále je držitelem Jan Rajchart. Vítěz ztratil 31sekund na rekordní čas. Závod se rozhodl až 200 m před cílem, kdy František Honsa na horském kole získal náskok v technickém stoupání a odjel Janu Rajchartovi, který jel na cyklokrosovém kole. V kategorii běžců zvítězil Jan Šneberger ….