Biatlonisté mají po sezoně, nejlepší z Češek 16. Voborníková. Johannes Bö má další globus – Sportsweek.org
Biatlon
Přidat novinku
Stručně

0 5
Italka Lisa Vittozziová poprvé v kariéře ovládla Světový pohár biatlonistek. V závěrečném závodě s hromadným startem v kanadském Canmore jí k tomu stačilo 21. místo. Vyhrála Francouzka Lou Jeanmonnotová, která si tím zajistila malý křišťálový glóbus za tuto disciplínu. Nejlepší ze čtveřice českých reprezentantek byla Tereza Voborníková, jež obsadila se dvěma trestnými koly 16. příčku. Mužský závod ovládl král této sezony Johannes Thingnes Bö, jenž vyhrál všechny závody o tomto kanadském víkendu a má malý glóbus i za tuto disciplínu.