Hodně bizarní branka v KHL! Český rozhodčí ji musel ověřovat u videa – Sportsweek.org
Baseball
Přidat novinku
Zprávy

Hodně bizarní branka v KHL! Český rozhodčí ji musel ověřovat u videa

0 62

Ve třetí třetině, konkrétně ve 45. minutě se celá situace seběhla. Zblokový kotouč skončil na horní síťce branky a všichni hráči přestali hrát.

Jediný, kdo zachoval chladnou hlavu byl právě 27letý forvard Chabarovsku Archipov. Ten zespoda ťukl do síťky, puk vyletěl a poté ho baseballovým způsobem poslal za záda hostujícího gólmana.

Zápas řídil jako jeden ze dvou hlavních sudí Jan Hribik. Se svým kolegou Alexejem Ravodinem museli jít celou situaci přezkoumat na video, ale žádné proviněný nenašli. Branka tak byla uznána.

Archipov gólem zvyšoval na 4:1. Celý zápas nakonec Chabarovsk ovládl 6:2. V jeho dresu nastoupili Češi Marek Langhamer, Dominik Mašín, Michal Jordán, Tomáš Zohorna a Hynek Zohorna. V dresu Spartaku se představil Lukáš Radil.