У Кременчуці відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «KREMEN CUP»
Сайт города Кременчуга
Всеукраїнський турнір з дзюдо «KREMEN CUP»

Українська дзюдоїстка Білодід програла вперше за півтора року

Телеканал «Новин 24» (Украина)
Дворазова чемпіонка світу з дзюдо у вазі до 48 кілограм Дарія Білодід в Будапешті на турнірі серії IJF World Judo Tour – Великий шолом завоювала бронзову медаль.

В 1/4 фіналу українка поступилася дворазовій чемпіонці Європи Андре Чіту з Румунії.

На Косівщині провели змагання з дзюдо до 78-ої річниці створення УПА

«Галицький Кореспондент» (Івано-Франківськ)

У Космачі що на Косівщині провели відкритий чемпіонат Косівського району з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років, присвячений 78-ій річниці створення УПА. Участь у змаганнях взяли команди Гуцульського регіону, пише Косівська районна державна адміністрація.

Львівська дзюдоїстка виборола «бронзу» на чемпіонаті України

Lviv Comments.ua
Львівська дзюдоїстка Василина Кириченко виборола бронзову медаль чемпіонату України у ваговій категорії понад 79 кг. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.   Зауважимо, що чемпіонат України з дзюдо, який проходив у Запоріжжі, завершився 15 жовтня.

Футболіст "Динамо" зізнався у коханні українській чемпіонці світу: фото

24 Канал (Украина)
Українська дзюдоїстка Дарія Білодід відсвяткувала 20-річчя та поділилися світлинами з іменин. День народження вона відзначила 10 жовтня.

На своїй сторінці в інстаграмі дзюдоїстка показала кілька фотографій на берегах Дніпра з близькими їй людьми.

Сексуальній українській дзюдоїстці Дар'ї Білодід – 20: дивіться гарячі фото спортсменки

10 жовтня свій день народження святкує чемпіонка з дзюдо Дар'я Білодід. З цієї нагоди Men 24 вирішив поділитися з тобою гарячими фото 20-річної української спортсменки, яка вражає не лише своєю силою, а й неймовірною красою!

Дар'ї Білодід – 20: що потрібно знати про унікальну чемпіонку з дзюдо

Сьогодні, 10 жовтня, свій 20-й день народження святкує найкраща дзюдоїстка України Дар Білодід. Спортсменка стала справжнім відкриттям у дзюдо для України.